• AfterZOOM 12: Bob Sinclar – World Hold On

  Hitem, který stojí za zmínku v prázdninovém speciálu AfterZOOM Music Revue, je taktéž “World, Hold On (Children Of The Sky)” francouzského dje a producenta Boba Sinclara a Angličana Steve Edwarda, zpěváka a tvůrce textu.

  “Na svou dobu vlivný singl, který hrál snad všude. Snadno se dal “zmashupovat”, jelikož je tvořen perfektně propracovaným samplem s decentním množstvím vokálů. Bobova dětská tématika, jak v singlech, tak videoklipech, byla úžasná.”

  Tomáš Vyšinský

  Singl zvítězil v italském hudebním žebříčku, do TOP 3 se probojoval také v Belgii, Dánsku, Finsku, Irsku a Nizozemsku. Ve videoklipu vystupuje mladý chlapec, který v momentě, kdy se dozví, že Zemi má zničit meteor, chopí se své povinnosti, sestrolí si vlastní raketoplán a ve spolupráci se svým psem svět zachrání. Chlapec se však po tomto činu probudí ze snu.

  Remixy

  Axwell

  Housový matador Axwell zremixoval “World, Hold On” do daleko elegantnější a housovější podoby.

  David Guetta

  David vyprodukoval poněkud progresivněší remix skladby.

  MashUpy

  50 Cent vs. Bob Sinclar  – World Technology

  Oba singly do sebe skvěle zapadají. Vznikl tak mashup s r’n’b hitovkou AYO Technology od 50 Centa, Justina Timberlaka a Timbalanda.

  Craig David vs Bob Sinclar – Hot Stuff vs World Hold On

  Bootleg Craigs Davida a jeho “Hot Stuff” obletěl světové radioshows.

  Bob Sinclar vs. Timbaland feat. Keri Hilson – The World I Are

  Dotřetice Vám nabídneme křížence s “The Way I Are” rappera Timbalanda.

  Mashupů s jinými tracky vznikla celá řada, velká většina z nich jsou k dispozici k poslechu na YouTube, popřípadě jiných audio serverech 🙂

  Napsat komentář

  Informace

  12. 07. 2015, 14:38


 • Nejnovější příspěvky

 •