• AfterZOOM 14: Kaiser Chiefs – Ruby

  Čtrnáctý díl speciálu AfterZOOM Music Revue zabrousí do Anglie, a to konkrétně k indie rockové skupině Kaisef Chiefs, jež počátkem roku 2007 vjela na hudební trh s novým albem a trackem “Ruby”, právě z této desky.

  “Pohodový song, na který nelze zapomenout. Jedna z mála rockových věcí, které mi přirostly k srdci i díky vlivu našich komerčních rádiových stanic. Klip k songu je rovněž vydařený, má příběh a nenudí.”

  Tomáš Vyšinský

  V únoru 2007 zaplavila zahraniční i domácí rádia hitovka “Ruby” z druhého studiového alba anglické skupiny Kaiser Chiefs. Singl trhal rekordy a taktéž se stal pro Kaiser Chiefs prvním songem, kterým dokázala kapela zvítězit v domácí UK Chart. Kromě Velké Británie singl zvítězil pouze v žebříčku České Republiky a v souhrnném evropském hudebním žebříčku (Eurochart Hot 100).  V dalších zemích si držel solidní umístění po dlouhé týdny v TOP 20.

  Videoklip k tracku získal ocenění Best Video v roce 2007. Byl natáčen v poušti, kdy kolem členů kapely, hrající “Ruby”, staví počítačem vytvořené postavičky svoje město. Track, dle vyjádření Andrewa White, svým textem nenaráží na konrétní osobu, podobnost s člověkem jménem Ruby je čistě náhodná.

  Mashupy

  Demi Lovato vs Kaiser Chiefs – Heart Attack vs Ruby

  Američanka Demi Lovato se svým singlem “Heart Attack” v mashupu s Kaiser Chiefs.

  Rihanna vs Kaiser Chiefs – Ruby Umbrella

  Mashup s hitem “Umbrella” zpěvačky Rihanny.

  Napsat komentář

  Informace

  14. 07. 2015, 16:40


 • Nejnovější příspěvky

 •