• AfterZOOM 15: Rihanna – Don’t Stop The Music

  Vracíme se do roku 2007, kdy se Rihanna, kráska z Barbadosu, mohla chlubit svou čtvrtou studiovou plackou. Z ní vydala v samostatném releasu singl s názvem “Don’t Stop The Music”. Právě na něj se zaměříme v dalším vydání speciálu AfterZOOM Music Revue.

  “Rihannina klasika, bez které by se v roce 2007 neobešla žádná větší diskotéka. Jednoduchost zpěvu a samplu v pozadí skutečně funguje.”

  Tomáš Vyšinský

  V první půlce roku 2007 vydala barbadorská zpěvačka Rihanna svou čtvrtou studiovou desku s názvem “Good Girl Gone Bad”. Právě z ní pochází singl “Don’t Stop The Music”, který si našel v září téhož roku cestu na hudební trh. Ve dvanácti národních hitparádách singl trhl první příčku. V českém tanečním dj žebříčku Factory TOP 40 singl také zvítězil. Ve Španělsku singl vyhrál i výroční žěbříček za rok 2008. Track se umístil také na řadě kompilací v nejrůznějších remixech, zejména v těch světových.

  Nová verze

  Novou verzi tracku “Don’t Stop The Music” nazpíval zpěvák Jamie Cullum, a to do svého alba The Pursiut, vydaného v roce 2009.

  Originální verze

  Smyčka, kterou Rihanna použila ve svém tracku “Don’t Stop The Music” pochází z dílny krále popu Michaela Jacksona. Track “Wanna Be Startin’ Somethin'” byl vadán v roce 1982.

  Remixy

  Wideboys

  O nejznámější remix se postarali remixéři z dua Wideboys, své doby velmi produktivního projektu.

  Jody den Broeder

  Další klubovou předělávku vyprodukoval producent Jody den Broeder.

  MashUpy

  Eric Prydz vs. Rihanna – Don’t Stop the Pjanoo

  Vznikl mashup se singlem “Pjanoo” Erica Prydze.

  Rihanna vs. Alex Guesta – Please Don’t Stop The Music Planet (Luis Rondina Bootleg)

  O něco housovější bootleg přinesl Luis Rondina, a to v mashupu s Alexem Guestou.

  Napsat komentář

  Informace

  15. 07. 2015, 17:01


 • Nejnovější příspěvky

 •