• AfterZOOM 20: Madonna feat. Justin Timberlake – 4 Minutes

  Nacházíme se opět v roce 2008, kdy hudebním světem otřásla improvizovaná záchrana světa ve čtyřech minutách zpěvačky Madonny, zpěváka Justina Timberlaka a rappera Timbalanda. To vše a velkou várku remixů a mashupů si můžete vychutnat ve dvacátém vydání prázdninového speciálu AfterZOOM Music Revue.

  “Směsice R&B a popu, která stojí za to. Perfektní souhra všech tří interpretů společně s elektronickými prvky v pozadí. Stále pamatuji na 17. března 2008, kdy místní rozhlasová stanice Evropa 2 přesně ve 12 hodin zahrála v premiéře tento singl. Těšil jsem se na to snad týden dopředu a zklamán jsem rozhodně nebyl.”

  Tomáš Vyšinský

  Madonnin v pořadí druhý song, který nazpívala společně s jiným interpretem. Vznikl jako jeden z posledních pro album Hard Candy. Madonna tehdy chtěla do alba více taneční hudby, po konzultaci s producentem Stuartem Price, kterému se svěřila, že se jí líbí tvorba pánů Timberlake & Timbaland, dostala “doporučení” právě na ně. Track “4 Minutes (To Save The World)” napsala společně s Justinem, spolupráci s tímto talentovaným Američanem si víc než chválila.

  Umístění ve světových hitparádách snad netřeba více komentovat, vítězství v 19 národních hitparádách a půl milionu prodaných kopií za rok 2008 mluví za vše.  Singl zazněl v průběhu závěrečných titulků filmu “Get Smart” (2008).

  Remixy

  Bob Sinclar

  Bob Sinclar přidal do tracku “4 Minutes” svůj housový beat a vznikl tak jeho “Space Funk Remix”, hraný snad ve všech radioshows.

  Peter Rauhofer Saves Paris

  Kdo by řekl, že se remixem dalo zachránit město. O zachování Paříže se pokusil Peter Rauhofer.

  Peter Rauhofer Saves New York

  Verze od Petera Rauhofera, zachraňující svým remixem tentokráte New York.

  Junkie

  Klidnější verze od producenta Junkie.

  MashUpy

  Eric Prydz Ft. Madonna – 4 Minutes of Pjanoo

  MashUp se singlem “Pjanoo” švédského Erica Prydze.

  Fedde Le Grand vs Madonna – 4 Minutes To Think About It

  Kříženec “4 Minutes” a “Let Me Think About It” od Idy Corr s Fedde Le Grand.

  Britney Spears Vs Madonna – Break The 4 Minutes

  “Break The Ice” od Britney Spears si taktéž střihl mashup s Madonnou a Justinem.

  Napsat komentář

  Informace

  20. 07. 2015, 12:02


 • Nejnovější příspěvky

 •