• AfterZOOM 27: Ivory – Ghostbusters

  V rámci speciálu AfterZOOM Music Revue nahlížíme zpětně na skladby, které prošly rádiovými étery v uplynulých desítkách měsíců. Rádi se navracíme do roku 2008, kam se mimo jiné vracíme rádi. V lednu totiž rádia zaplavila předělávková verze od Ivory známého tracku z filmu Krotitelé duchů.

  “Film Krotitelé duchů jsem sice doposud neviděl, hlavní motiv jeho soundtracku mi však utkvěl v hlavě ihned po vydání předělávky od Ivory.”

  Tomáš Vyšinský

  Singl se umístil jako druhý v českém dj žebříčku Factory TOP 40 a v chart se udržel po dobu 12 týdnů. Singl se umístil na řadě tanečních kompilací. Jedná se o počin producenta Ivoryho, který se dnes již nebojí produkovat ani dubstep, popřípadě drum & bass.

  Originální verze

  Počin amerického kytaristy Raye Parkera ovlivnil mnoho dalších producentů. Jeho originál jako znělka filmu Ghostbusters (1984) zvítězil v šesti národních hitparádách a a byl nominován do Academy Awards jako “Best Music” a také “Original Song”. Ve Francii, Velké Británii a a USA se prodalo 1 milion kopií skladby.

  Remixy

  Steve’N King

  Nejoblíbenější remix songu, který nesčetněkrát zazněl v nejrůznějších radioshows a taktéž byl k poslechu na vlnách rádia Evropa 2.

  Cuba Club

  Po čase vznikla i verze od Cuba Club.

  Napsat komentář

  Informace

  27. 07. 2015, 19:44


 • Nejnovější příspěvky

 •