• AfterZOOM 29: Justin Timberlake feat. Timbaland – SexyBack

  Je před námi další vydání speciálu AfterZOOM Music Revue, které dnes nabídne pohled na velmi známou záležitost Američana Justina Timberlaka a tehdy velmi žádaného rappera Timbalanda. Léto 2006 totiž přineslo singl, který zvítězil i ve světově uznávané anketě Grammy Awards.

  “Na tomto songu mě nejvíc baví ten overdriveovaný hlas Justina. Dává to tomu krutopřísnost a energii. Za mě je to určitě do „Hall Of Fame“ v R&B. Já osobně když sem tam hraji R&B, tak vždy zařadím, protože to má šťávu a lidi na parketu se baví.”

  Kamil Ratajský aka Dj LeeMac

  Singl amerického zpěváka a hudebního tvůrce Justina Timberlaka v produkci s rapperem Timbalandem z Justinova druhého studiového alba s názvem “FutureSex/Love Sounds” vydaného v roce 2006. Celkem sedm týdnů se zvládl singl udržet na špici prestižního žebříčku Billboard HOT 100. Kromě toho vyhrál národní hitparády v Austrálii, Německu, Irsku, Norsku a Novém Zélandu. Získal také ocenění “Best Dance Recording” v anketě Grammy Awards 2007 a vyhrál dvě kategorie v MTV Video Music Awards 2007, kde své favority vybírali diváci a posluchači. Na úspěchu této skladby má podíl také oficiální videoklip, který režíroval Michael Haussman, jež režíroval také videoklip k Madonninému tracku “Take A Bow”.

  Originální verze

  Prvky, které jsou použity v tracku “SexyBack” pocházejí z tracku od interpreta Eddie Bo – “Hook And Sling”.

  Diskuze utvrdila názor, že “SexyBack” Justin nezpívá v R&B stylu, nýbrž v rockovém stylu jako například zpěvák James Brown se svým “Sex Machine”.

  Remixy

  Armand van Helden

  Oficiální remix představil známý houser Armand van Helden.

  Pokerface

  Pohodovou letní atmosféru navodil projekt Pokerface.

  Peter Rauhofer

  Svou verzi představil remixér Peter Rauhofer.

  MashUpy

   Justin Timberlake vs. Michael Jackson – Sexy Back vs. Billy Jean

  Zajímavý mashup přineslo spojení Timberlaka s králem popu Michaelem Jacksonem a jeho songem “Billy Jean”.

  Jennifer Lopez vs Justin Timberlake – On The Sexy Floor

  Mashup s trackem od Jennifer Lopez – “On The Floor”.

  Britney Spears vs. Justin Timberlake vs. Timbaland – Gimme More vs. SexyBack vs. The Way I Are

  Celkem tři hitovky utvořily tento mashup. V první řadě Britney Spears se svým “Gimme More”, Justin se “Sexy Back” a Timbaland s “The Way I Are”.

  Napsat komentář

  Informace

  29. 07. 2015, 20:35


 • Nejnovější příspěvky

 •