• AfterZOOM 31: Freemasons – When You Touch Me

  Rok 2008 přinesl řadu zajímavých releasů a proto jste si mohli všimnout, že se v tomto období zastavujeme v rámci našeho pravidelného letního speciálu AfterZOOM Music Revue, celkem často. Na řadě je pohled na anglický hudební projekt s názvem Freemasons, který nejen, že remixuje singly ostatních interpretů, čas od času také vydal (a vydává) svou vlastní produkci. V létě zmiňovaného roku to byl na labelu “541 Records” nápaditý song “When You Touch Me”.

  “Skvělý house song s nevídaně živým videoklipem. Freemasons nejen že jsou výborní remixéři, ale také dobří producenti vlastních singlů.”

  Tomáš Vyšinský

  Vokály použité v singlu “When You Touch Me” pocházejí od zpěvačky Katherine Ellis, která v hudebním průmyslu není žádým nováčkem. Jedná se o šestý vydaný singl z alba Unmixed, vydaného v říjnu 2007. Solidního umístění track dosáhl v Belgii, kde vyšplhal až na třetí příčku.

  Originální verze

  Insipirace oficiálnho videoklipu proběhla ze scény “Rich Man’s Frug”, která se objevila ve filmu Sweet Charity (1969). Sama zpěvačka Katherine Ellis v klipu od Freemasons v něm nevystupuje, je nahrazena tanečnící.

  Remixy

  Bart B

  Electroverze od Barta B je jedním z oficiálních remixů tracku od Freemasons.

  Jean Maxwell

  Také Jean Maxwell se nedržel pozadu a i jeho remix byl vydán v oficiálním releasu.

  Napsat komentář

  Informace

  31. 07. 2015, 20:41


 • Nejnovější příspěvky

 •