• AfterZOOM 32: Playahitty – The Summer Is Magic

  V rámci prvního srpnového vydání prázdninového speciálu AfterZOOM Music Revue se dnes pozastavíme nad výstižným singlem, který jej může charakterizovat. Ať už se nalézáte v kterékoli části světa a našli jste si cestu k tomuto exkluzivnímu speciálu (za což vám děkujeme), jistě si užíváte léta. Právě proto dnes bude řeč o italském eurodance projektu Playahitty, který roku 1994 vydal svůj debutový hit “The Summer Is Magic”.

  Nezapomenutelná trancovka, která zpříjemňuje každé moje léto. Ten nádech devadesátek je skutečně mocný, track v nové verzi (od Johna Markse) originál nezkazil, ale ještě podtrhnul sílu tracku, což se dnes novým věcem většinou nedaří. Výtečné a chytlavé vokály.

  Tomáš Vyšinský

  Vokály k tracku nazpívala zpěvačka Giovanna Bersola, která stojí rovněž za zpěvem pro první hitovku brazilsko-italského projektu Corona – “The Rhythm Of The Night”. V domácí Itálii se singlu dařilo, umístil se na druhém místě v národní hitparádě. O úspěchu se nedá mluvit ve Velké Británii a severní Americe, kde se track téměř neprodával. Naproti tomu v dalších částech světa, jako například v Kolubii, Brazílii, Argentině, Mexiku, Švédsku a dalších zemích si singl vedl úspěšně.

  Originální verze

  Souvislost s trackem “The Summer Is Magic” má singl od německého hudebního tvůrce Harolda Faltermayera a jeho proslulého “Axel F”.

  Remixy

  John Marks

  Verzi pro rok 2008 představil producent John Marks. Vzal původní vokál z tracku, přidal nový podkladový sample, moderní “plucky”, letní kytaru a letní hit je na světě.

  Gambrinus

  O jeden z oficiálních remixů tracku se postaral projekt Gambrinus.

  Copa Cabana

  Další oficiální remix, tentokrát od Copa Cabana.

  Napsat komentář

  Informace

  01. 08. 2015, 20:45


 • Nejnovější příspěvky

 •