• AfterZOOM 33: Alex Gaudino – Watch Out

  Jeden track italského producenta Alexe Gaudina jsme si představili už minulý měsíc – jednalo se o “Destination Calabria“. Ve speciálu AfterZOOM Music Revue dnes nahlédneme také na jeho druhý úspěšný singl, kterým bodoval v národních žebříccích v létě roku 2008. Jedná se o “Watch Out”, třetí vydaný singl z alba My Destination.

  “Nápaditá melodie sestavená ze zvuků saxofonu je jednoznačně předností tohoto tracku. Zpěvačka Shéna jen podtrhuje zajímavost tohoto dance počinu.”

  Tomáš Vyšinský

  Tracku propůjčila svůj hlas anglická zpěvačka Shéna. Oficiální videoklip tvoří příběh, v kterém Alex Gaudino se svým kamarádem hrají nespecifikovanou fotbalovou videohru, kde hráče tvoří jen samé sličné ženy. V Belgii si track “Watch Out” vedl úspěšně, dosáhl druhého místa v národní chart. V Nizozemsku se umístil jen devátý.

  Originální verze

  Za originálem tracku se musíme vydat do začátku osmdesátých let, kdy postpunková kapela s názvem PigBag, pocházející z Velké Británie, vyprodukovala singl “Papa’s Got a Brand New PigBag”. Ten obsahuje právě hlavní saxofonový motiv.

  Remixy

  Nari & Milani

  Projekt Nari & Milani vytvořil remix, kterým se nejen umístili na oficiálním releasu, jejich výtvor rovněž obletěl celou řadu radioshows.

  Robbie Rivera

  Houser Robbie Rivera se zhostil remixování tracku Alexe Gaudina.

  Napsat komentář

  Informace

  02. 08. 2015, 20:34


 • Nejnovější příspěvky

 •