• AfterZOOM 37: Code Red – Kanikuly

  Každý den se speciálem AfterZOOM Music Revue cestujeme po světě a narážíme na velké či menší hitovky z doby nedávné. Pomyslnou zastávku vytvoříme také v Ruské federaci, odkud pochází skupina Code Red. Ta roku 2007 vydala hit s názvem “Kanikuly 2008”, jež byl mnohokrát k zastižení v rádiovém éteru v České republice i v zahraničí.

  “Zpívánkový pop, kde hlavní roli hraje ruský zpěv ruské zpěvačky v typicky ruském euro-dancu. Možná právě proto, že track byl neustále hrán dokola na českých komerčních radiových stanicích se mi singl přibližně po třetím poslechu prudce znudil.”

  Tomáš Vyšinský

  Jedná se o debutový song kapely Code Red, kterou na začátku tvořili kromě jediné dosavadní členky a zároveň zpěvačky v jedné osobě Marii Baimler, také Mauro Sharcev s Marcem Staudingem. Singl se držel v českém tanečním dj žebříčku Factory TOP 40 celých 19 týdnů, nedosáhl však vyššího umístění než osmého. V České republice vyšla stejnojmenná taneční kompilace “Kanikuly” a také DVD s videoklipy, obsahující tehdejší rádiové hity v čele s hitem skupiny Kanikuly.

  Remixy

  Gilent

  Hansupovou předělávku vytvořil producent Gilent.

  Napsat komentář

  Informace

  06. 08. 2015, 21:34


 • Nejnovější příspěvky

 •