• AfterZOOM 41: Rozalla – Everybody’s Free

    Nejen hudební pamětníci, ale i současní konzumenti taneční hudby jistě pamatují na singl z roku 1991 od zpěvačky Rozally původem ze Zambie. Její “Everybody’s Free” zásadně ovlivnilo další generaci hudebníků a producentů, kteří si později vzali na starost remixy a cover verze skladby. Pokračujte ve čtení dnešního vydání prázdninového každodenního speciálu AfterZOOM Music Revue.

    ” Hlas Rozally neomrzí snad nikdy. Dobře známý devadesátkový hit, který se právem řadí do historie dance music. Dnes již bohužel málo dostupné na letních parties, kde by i dnes hit sklidil úspěch.”

    Tomáš Vyšinský

    Hitovka “Everybody’s Free” je druhou vydanou hitovkou ze stejnojmenného studiového alba zpěvačky Rozally. Jedná se rovněž o hojně remixovaný singl. Ve Spojených státech Amerických vyhrál první příčku, v Nizozemsku, Španělsku, Belgii a Kanadě se umístil nejvýše na druhé pozici, ve Švýcarském hudebním žebříčku až na třetí.

    Nová verze

    Cover verze od projektu Global Deejays, která se stala jejich nejúspěšnějším singlem v Austrálii se sedmou příčkou v tamní hitparádě.

    Remixy

    Free Bemba

    Jeden z oficiálních remixů skladby od Free Bemba.

    Cengis Arslan

    Letošní verzi obstaral producent Cengis Arslan.

    MashUpy

    Ronski Speed vs Rozalla & JvD – Everybody’s Free (Kaimo K Mashup)

    Mashup s Ronski Speedem, který vyprodukoval trancový producent Kaimo K.

    Booty Luv – Some Kinda Rush vs Rozalla – Everybody’s Free (To Feel Good)

    Mashup s dámskou skpinou Booty Luv a jejich “Some Kinda Rush”.

    Napsat komentář

    Informace

    10. 08. 2015, 21:50


  • Nejnovější příspěvky

  • loading…


  •