• AfterZOOM 46: Safri Duo – Played A Live

  Pohlédneme na začátek století, kdy dánští umělci vystupující pod pseudonymem Safri Duo převrátili hudební žebříčky vzhůru nohama se svým novým singlem s názvem “Played-A-Live (The Bongo Song)”. To všechno dnes v pokračování prázdninového speciálu AfterZOOM Music Revue.

  “Klasika, kterou zná snad každý a to i díky našim lokálním rozhlasovým stanicím. Úžasný výkon Safri Duo, nebránil bych se jejich živému vystoupení.”

  Tomáš Vyšinský

  Přední věc z prvního mainstreamového alba “Episode II” se stala čtvrtou nejrychleji se prodávající věcí v Evropě. Roku 2001 získala ocenení “Danish Club Hit of the Year” v dánské hudební anketě “Danish Music Awards”. Kromě toho se singl umístil na prvním místě ve švýcarském hitparádovém žebříčku, na druhém místě v Německu, Belgii a Nizozemsku a na třetím místě ve Španělsku. Singl je složen především ze zvuků bubnů a elektrických prvků.

  Nová verze

  Známí handsupoví remakeři z projektu The Real Booty Babes se roku 2008 ujali originálu “Played A Live” a předělali jej do hardstylovější verze.

  Remixy

  Airscape

  Trance verzi představilo duo Airscape, kterou tvořila dvojice Johan Gielen a Sven Maes. Remix je k poslechu k dispozici i v dnešních Johanových setech.

  Bobina

  Další novou trance verzi představil ruský producent Bobina. V tomto remixu však chybí symbolické bubny.

  Napsat komentář

  Informace

  15. 08. 2015, 12:14


 • Nejnovější příspěvky

 •