• AfterZOOM 54: Gabriella Cilmi – Save The Lies

  Australská kráska Gabriella Cilmi se v srpnu roku 2008 pokusila dobýt žebříčky se svým druhým singlem ze svého debutového alba “Lessons To Be Learned”. Jak se jí to podařilo? Dozvíte se, pokud se začtete a hlavně zaposloucháte do následujících řádků. 🙂 Letos poprvé vychází další pokračování speciálu AfterZOOM Music Revue hudebního magazínu Nejhudba.cz!

  “Gabriella Cilmi patří ke zpěvačkám, které do tracků nezapomenou nikdy přidat něco originálního. To zvládla i tentokrát, ale mě bohužel tento track úplně nesedí.”

  Lukáš Grega

  V britském žebříčku se singl nejvýše vyšplhal na 33. příčku. O něco lépe si vedl v Austrálii, kde se mu povedlo dostat až na 29. místo. Svou rozhlasovou premiéru si odbyl na australském rádiu Nova. Song byl slyšet také v jedné řadě televizní realityshow Big Brother jako podkes.

  Remixy

  Out Of Office

  Neznámější remix, jenž se vyskytl i na originálním singlu vydaném v roce 2008, nechybí ani verze od dje a producenta Michaela Woodse, vydávající se za projekt Out Of Office. Remixu proto nechybí klasické zvuky známé z jiných remixů tohoto projektu.

  Mason

  O něco svižnější je remix nizozemského producenta s občanským jménem Iason Chronis. Použitý template mírně připomíná prvky tehdy oblíbených Daft Punk.

  Napsat komentář

  Informace

  23. 02. 2017, 15:00


 • Nejnovější příspěvky

 •