• AfterZOOM 7: David Guetta – Delirious

  V lednu roku 2008 francouzský dj a producent David Guetta překvapil vydáním nového tracku s názvem “Delirious”. I tom, odkud čerpal, se dozvíte v dalším vydání prázdninového speciálu AfterZOOM Music Revue.

  Jedna ze čtveřice klasických Davidových hitovek, které mě baví a budou bavit i po letech. Smíchání zajímavých vokálů a melodií a absenci vrzavých zvuků však postrádám v jeho dnešní tvorbě.

  Tomáš Vyšinský

  Davidova raná tvorba přinesla na svět v pořadí 13. track. Tara McDonald vytvořila text, zazpívala a David přidal k dílu elektronické prvky. Ve videoklipu vystupuje jako hlavní postava oblíbená modelka Kelly Thiebaud coby sekretářka v kanceláři. Ta plna frustrace a naštvání ze své práce zničí ředitelovi kancelář, když se jí do rukou dostanou kbelíky s barvou. Se svým dílem se vyfotografuje, snímek pohodí a jako uklidněná žena odchází. V belgickém hitparádovém žebříčku singl urval stříbrnou medaili. Track je součástí Davidova třetího studiového alba Pop Life z roku 2007.

  Originální verze

  Může se to zdát neuvěřitelné, David Guetta čerpal sample pro svůj track “Delirious” ze skladby “Kids Of America” zpěvačky Kim Wilde. Stopáž 2:50 je toho důkazem.

  Remixy

  Laidback Luke

  O klubovou verzi hitu “Delirious” se postaral producent Laidback Luke. V remixu zní tradiční “party sirény”.

  MashUpy

  David Guetta – Be Delirious (Steve Angello & LaidBack Luke)

  Směsice dvou Davidových tracků – “Be” a “Delirious”.

  Napsat komentář

  Informace

  07. 07. 2015, 15:00


 • Nejnovější příspěvky

 •