• Aly & Fila zveřejňují klip k novince Running Out of Time, nové album vyjde za měsíc

  Egyptská dvojka Aly & Fila patří k držákům upliftového trancu. Jejich hudba si drží stále stejnou energii a pravou údernost okolo 138 BPM. Nyní chystají pánové ze země pyramid nové album, to vyjde už za pár málo týdnů.

  V pořadí druhé studiové album vyjde 23. června 2013 a ponese název “Quiet Storm“. Jde o následovníka tři roky staré desky “Rising Sun“, ze které vzešlo mnoho velkých hitů. Ani nové album nebude pravděpodobně na hity chudé, najdete na něm totiž spolupráce se jmény jako je Susana, Arctic Moon, Sue McLaren a mnoho dalších. Jedna spolupráce se dostala také na pilotní singl, který nese název “Running Out of Time“, hlas mu totiž propůjčil vokálista Chris Jones. Celou sestavu můžete vidět ve videoklipu, který byl dnes zveřejněn. Zajímavě prostříhaný videoklip pořízený v jedné skromné restauraci s ne zrovna šílejícím publikem můžete vidět na youtube kanálu Armada Music.

  Fanouškům Aly & Fila připomínáme, že 30. srpna 2013 budete mít možnost vidět tuhle dvojku naživo. Vystoupí totiž v Praze na akci “Future Sound of Egypt 300″ u příležitosti 300. vydání stejnojmenné show. V Sasazu vystoupí pod záštitou akce Trancefusion po boku Arctic Moona, Bryana Kearneyho, Fady & Mina, Mohameda Ragaba, Sied Van Riela a Thomas Coastlina. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketstream.

  Napsat komentář

  Informace

  21. 05. 2013, 17:56


 • Nejnovější příspěvky

 •