• Ani třetí pokračování Transformers nezůstane bez Linkin Park. Podívejte se na klip k novince “Iridescent”

  Do kin míří již třetí pokračování Transformers. Nové pokračování filmu Michaela Baye s podtitulem Temná strana měsíce vtrhne do kin již 30. června. Už je taková tradice, že úvodní melodii ke všem Transformers obstarávají Linkin Park a ani teto díl nebude vyjímkou. Po “What I’ve Done” a “New Divide” je tu další kousek, který obsadí stopu na soundtracku. Navíc se tato singlovka nachází také na jejich posledním albu.

  Jako úvodní melodie byl vybrán singl s názvem “Iridescent“, který znáte také z poslední desky “A Thousand Suns“. Nutno dodat jeden fakt, který fanoušci starých Linkin Park moc dobře nerozdýchavají. Tento singl je typickým zástupcem nového stylu, se kterým kapela na poslední desce experimentuje. Tento singl je prostě typický příklad kvalitního popu, na ten ovšem nejsou fanoušci Linkin Park moc zvyklí, stejně jako někdo stále nerozdýchavá jejich poslední album, které je takových balad plné.

  Jelikož je tento singl k filmu Transformers, tak je do toho stylizovaný také videoklip, který vám teď nabídneme. Podívat se na něj můžete teď s námi.

  Napsat komentář

  Informace

  04. 06. 2011, 17:44


 • Nejnovější příspěvky

 •