• Armin van Buuren má nový singl Alone, v klipu poukazuje na neduhy dnešní doby.

  Armin van Buuren je v posledních měsících docela slušný hudební chameleon. Létá na pomezí pop houseu a zároveň bojuje za hnutí “Who Is Afraid of 138?”, jenž má jasně dáno, že cokoliv pod 138 BPM je prostě málo. I přes jeho úprky je nadále modlou pro všechny příznivce tranceového světa a jeho radioshow A State of Trance je toho jasným důkazem. Co si pro nás Armin připravil tentokrát?

  Armin opět sáhl na své loňské album “Intense“. Z této poslední studiové desky se rozhodl vybrat další singl a volba padla na pomalejší vokálovku “Alone“. V ní se o zásluhy přihlásila zpěvačka Lauren Evans, protože právě její hlas je dominantou této skladby. Jak se skladba povedla? To můžete posoudit nyní i vy. Na světě je totiž také videoklip, v němž Armin upozorňuje na problémy dnešní doby, nezapomněl tak zdůraznit třeba také sobeckost, takže když někdo na ulici zkolabuje, pomoct mu už dnes napadne jen pár lidí. Vcelku emotivní klip, kde si hlavní roli vystřihla jak Lauren, tak i Armin, si můžete pustit na youtube kanálu Armada Music.

  Pro fanoušky Armina van Buurena ještě připomínáme, že v rámci svého tour Armin Only vystoupí 31. října 2014 Armin také v Česku. Konkrétně v ostravské ČEZ Aréně. Vstupenky jsou stále v předprodeji.

   

  Napsat komentář

  Informace

  06. 03. 2014, 16:01


 • Nejnovější příspěvky

 • loading…


 •