• ATB má nový videoklip k singlu Move On. Hraje v něm i jeho manželka

  André Tanneberger, kterého všichni ale znáte pod jeho pseudonymem ATB vydává novinkový singl. Tento singl byl nazpíván Janem Löchelem alias JanSoon a pojednává o nenaplněné lásce a že už musí jít. Videoklip byl točen v Las Vegas během ATBho amerického tour a byl pojat v dnes velmi oblíbeném “home video” stylu. Tedy natáčen příruční kamerou a zaměřuje se na běžný Andrého koncertní den. Poprvé ovšem v jeho videoklipu můžeme vidět i jeho manželku Annu. Video je točeno jakoby z jejího pohledu a vypadá to velice efektně. Je vidět, že si André i Anna natáčení velice užívali.

  V současnosti je Move On již zremixován a několik verzí včetně ATBho club mixu budou k dostání v polovině září. Další novinkou je, že Distant Earth – tedy ATBho poslední album – dostane speciální remixovou edici, kde nalezneme řadu nových mixů. Album vychází v polovině září společně se singlem Move On.

  Pojďte se nyní podívat, jak si André natáčení užil, kde všude v Las Vegas byli, co jedli a jak si užívali jízdu v kabrioletu 🙂

  Napsat komentář

  Informace

  15. 08. 2011, 17:14


 • Nejnovější příspěvky

 •