• Ben Cristovao má další český singl, podívejte se na klip k novince “Na zdraví”

  Ben Cristovao ukazuje, že rozhodně nepatří mezi outsidery Superstar, kteří své příležitosti nevyužijí. Vydal novou desku a z ní nám představuje už druhý singl.

  Druhá deska Bena nese název “Benny Cristo” a je hezky rozdělená, protože obsahuje jak české, tak i anglické tracky. Cristovao celkem s prvotinou “Mimozemšťanka” překvapil, že se pustil do češtiny, singl vydal sice také v angličtině, ale čeština se mu asi zalíbila a tak je český i druhý počin. Singl s názvem “Na zdraví“. Neoficiálně by se tento singl dal nazvat jako hymna všech pařmenů, navíc song narozdíl od klasického RnB má vyloženě prvky taneční muziky, takže není takový problém si představit skutečnost, že tento singl ovládne taneční parkety nejedné diskotéky. Klip měl premiéru dnes na youtube. Typická party věc se potvrdila i v klipu, který je jedna velká party, podívat se na něj můžete s námi.

  Příznivcům Bena Cristovaa určitě neutekl také fakt, že 25. června proběhl křest nové desky, který byl spojený s oslavou narozenin zpěváka.

   

  Napsat komentář

  Informace

  28. 06. 2011, 22:57


 • Nejnovější příspěvky

 •