• Brandon Flowers dokončil album, líbí se Vám novinka "Still Want You"?

  Zdá se, že kapela The Killers si dala menší pauzu, tak se frontman této oblíbené kapely z Las Vegas rozhodl, že nebude ztrácet čas. Je to už dlouhých pět let od momentu, kdy se zpěvák rozhodl, že by mohl zkusit sólovou kariéru. Co nabídne po takové odmlce?

  Brandon Flowers vydal koncem roku 2010 své debutové sólo album s názvem “Flamingo“. To bylo přijato docela kladně, leč podlě některých kritiků nešlo o nijak originální desku, která by přinesla něco nového nebo výjimečného. Po pěti letech to Brandon zkouší znovu a nová deska s názvem “The Desired Effect” zná své datum vydání. Druhá řadová deska vy měla vyjít již 18. května 2015 a vypadá to, že bude hodně sázet na aktuální trendy. O tom nasvědčuje hlavně fakt, že producentského kormidla se ujal Ariel Rechtsheid, který stojí za posledními desky interpretů jako Madonna, Carly Rae Jepsen a řadou dalších.

  O desce možná napoví docela dost i druhý singlový počin “Still Want You“, který byl představen nyní také s videoklipem. Skladba se táhne v sympatickém retro rytmu a atmosféru doplňuje černobílý videoklip. Vypadá to, že čekání na návrat The Killers bude vyplněno docela slušnou deskou pro příznivce Brandona.

  Napsat komentář

  Informace

  13. 04. 2015, 22:51


 • Nejnovější příspěvky

 •