• Britský Example vypouští do světa nový videoklip k písni ‘Say Nothing’

  Elliot John Gleave, známý jako Example, je umělec, který dokáže velmi šikovně skloubit několik různých stylů do svých písní – a výsledek je vždy znamenitý. Těmi styly jsou elektronická hudba a hip-hop (skloubení těchto stylů se pak někdy říká electro-hop). Má za sebou čtyři úspěšná alba a spolupráce s umělci jako je Bar 9, Skream a nebo Flux Pavilion.

  Jeho díla mají oproti mnoha jeho konkrunetům výborný rytmus a atmosféru, za což mluví i jeho nejúspěšnější skladba “Changed The Way You Kiss Me“. Po bok této písně chce tento britský třicátník, zařadit i novou skladbu ‘Say Nothing‘, o které jsme Vás tento týden informovali.

  Example nejdříve uveřejnil fotografie z natáčení a už bylo asi všem jasné, že se to povede – a povedlo se. Možná jsem čekal něco víc, ale i tak se drží Example na své úrovni a převyšuje tak videoklipy jiných. Možná se díváme na nový pilotní singl z nové desky, na která slibuje opět velký zástup tanečních producentů. Podílet se na ní bude Calvin Harris, Alesso, Diplo, Laidback Luke nebo Tommy Trash. Jednoduše krásná, melodická skladba, která je i poměrně  chytlává – i proto si ji musím pořád zpívat dokola.

  Napsat komentář

  Informace

  08. 08. 2012, 13:28


 • Nejnovější příspěvky

 •