• Christina Novelli zamíří v září do Mostu na druhé pokračovaní akce Trance Edition

  Po mega úpešné TRANCE EDITION 1 v březnu letošního roku s hvězdnou trance zpěvačkou Emmou Hewitt pokračuje Neprakta klub další trance party s pořadovým číslem 2. V sobotu, 20.09.2014 Vám mostecký NEPRAKTA KLUB přiváží vystoupení britské vokalistky Christiny Novelli, jednoho z nejznámějších a nejoblíbenějších TRANCE hlasů současnosti. V rámci tohoto jejího historicky PRVNÍHO ŽIVÉHO VYSTOUPENÍ V ČR kromě živého zpěvu zahraje i EXKLUZIVNĚ svůj speciální hodinový live DJ set !

  CHRISTINA NOVELLI
  Čtyři Beatport hity číslo 1, 20 000 000 shlédnutí na YouTube, od hraní v obýváku až po živý DJ set v Miami 2013 a 2014, to vše je Christina Novelli. Její hlas znáte z obrovského hitu “Concrete angel“, na kterém spolupracovala s elitní hvězdou EDM, Garethem Emerym, ale již brzy jí budete znát i z jejích dravých DJ setů v klubech. Je nepochybně průlomovou vokalistkou roku 2013. Po megahitu “Concrete angel” přišla spolupráce na velkém trance taháku “Jar Of Hearts“, na kterém spolupracovala s Dash Berlinem. Následně začala spolupracovat s Arminem van Buurenem a dalším netrpělivě očekávaným kouskem byla další letošní (2014) spolupráce na albu Garetha Emeryho. Její nadvláda v tranceu bude nepochybně pokračovat i dále. Christina ale není jen “obyčejná” zpěvacka. Do března 2013 mixovala maximálně ve své ložnici, zkoušela sladit své nejlepší tracky s ostatními, které milovala. Osud tomu chtěl, že jednoho dne v klubu na Maltě ukázala za mixážním pultem své skryté DJ schopnosti nadšenému davu 3000 lidí. Od té doby hrála své DJ sety v nejlepších světových klubech včetně LIV Miami, Pacha NYC a také se stala spoluúčinkující v rámci turné GARETHA EMERYHO na jeho turné v severní Americe v rámci propagace jeho nového alba “Drive“. Christinin zvuk velkých festivalů společně s vokály z ní dělají jednu z nejzajímavejších DJs.
  http://www.christina-novelli.com/
  http://www.facebook.com/christina.novelli.music
  https://twitter.com/MissCNovelli

  THOMAS COASTLINE
  Svoji účast potvrdil i #1 český trance DJ (2013) a producent Thomas Coastline.
  Tento resident akce TRANCEFUSION se v loňském roce blýskl i na nejvetší halové akci TRANSMISSON! Jeho tracky i vlastní pořady vysílají rádia doslova po celém světě.
  http://www.thomascoastline.eu/
  http://www.facebook.com/thomascoastline/
  http://www.mixcloud.com/thomascoastline/

  NICLAS
  Kromě DJingu se Niclas věnuje také produkci a to ve formě mashupů, remixů a také vlastní tvorby. Ta mu vychazí na labelech v zahraničí, např. D.MAX Recordings (DE), Deepsink Digital) Vectiva Evolutions (DE) nebo Vortek Records (CAN). Mezi největší akce, kde Niclas vystoupil, patří Trancefusion v Průmyslovém paláci, oficiální warm up na Trancefusion nebo afterparty po Transmission. Zároveň udelal mnoho guestmixů pro radioshow, které jste mohli slyšet na Afterhours.FM nebo z českých rádií na Dance radiu.
  https://www.facebook.com/niclasofficial

  DIGITAL WAVE
  Mladý music producer a DJ pochází z města Kalisz v Polsku. Vytváří svoji vlastní hudbu, remixy všech možných skladeb. Aktuálně vydává na polském labelu “Alchemist Project Entertainment”, který vlastní známé polské dj duo “Alchemist Project“. Z aktuálních trance skladeb remixoval např. Garetha Emmeryho nebo Emmu Hewitt.
  https://www.facebook.com/DigitalWaveOfficial
  http://twitter.com/digitalwavee
  http://soundcloud.com/digital-wave-1
  http://www.mixcloud.com/digitalwaveofficial/

  DJ A75
  Sestavu doplní v tomto 2.patře klubu residentní DJ Neprakta klubu Most DJ A75, nadšený
  trance propagátor a DJ již tolik let, že není ani slušné publikovat kolik.
  http://www.dja75.cz/
  http://www.facebook.com/dja75cz
  http://www.mixcloud.com/dja75cz/

  DJ Valda
  Další residentní DJ Neprakta klubu Most, stejně jako na poslední trance party zajistí zábavu
  i odpočinek na druhé stage RELAX ZONE (v 1.patře)

  Vstupenky za pouhých 190 Kš mužete koupit v predprodeji, bližší info ve FB události. Vstup od 18-ti let !! Kontrola OP !!
  FB událost: http://www.fb.com/events/293167227527070/

  Objednávky na vstupenky zasílejte na e-mail: vstupenky.neprakta@seznam.cz.
  Uveďte jméno, přijmení, adresu, počet vstupenek a zda si vyzvednete vstupenky osobně v Neprakta klubu, nebo budete chtít poslat poštou na dobírku (budeme účtovat poštovné za každou zásilku 84 Kč). Objednávka Vám bude zpětně potvrzena odpovedí na Váš email.

   

  Napsat komentář

  Informace

  13. 07. 2014, 16:17


 • Nejnovější příspěvky

 •