• Další parník Zlaté Prahy s Lubošem Novákem se blíží

  Chcete zažít skutečně originální party na Vltavě s tou nejlepší taneční muzikou? Pak pro vás máme jeden velmi dobrý tip. Vyražte na parník Rádia Zlatá Praha, který opět vyplouvá a vy si na něm můžete užít nejlepší dávku taneční muziky a jako bonus se kochat krásným pohledem na Prahu z vody. Přijďte si pro jedinečný zážitek a oslavit příchod léta!

  Rádio Zlatá Praha je znovu v akci a vy se můžete těšit na další vyhlášenou plavbu po Vltavě. Po velmi úspěšné úvodní plavbě se vrací opět za kormidlo ten nejpovolanější plavitel a ničitel parketů Luboš Novák! Již 22. června 2012 ve 20:00 hodin odráží parník Tyrš z Rašínova nábřeží (zastávka Palackého náměstí, poté stačí sejít na náplavku a zde už parník najdete bez problémů). Připravte se na úžasnou zlatopražskou noc plnou té nejlepší a nejnovější taneční muziky. A kolik taková párty na Vltavě stojí? Pouhých 150,- Kč! Prodej vstupenek probíhá před plavbou a návrat zpátky na břeh bývá před půlnocí. Takže sbalte všechny své kamarády a uvidíme se na palubě, kde panuje naprosto skvělá atmosféra. Tady prostě nesmíte chybět!

  A pozor! Při vaší objednávce na baru a odevzdání zakoupené vstupenky na parník dostanete panáka dle vlastního výběru zdarma !!! (Platí pro starší 18ti let)

  Přidejte se k oficiální události akce na facebooku

  Napsat komentář

  Informace

  18. 06. 2012, 21:10


 • Nejnovější příspěvky

 •