• DANCE SHOW Speciál 3/3: ATB – Let U Go

   4. červenec a s ním exkluzivní plavba na parníku Tyrš s názvem “Dance Show – Nejúžasnější plavba léta” je za dveřmi. Dotřetice Vám přinášíme parníkový minispeciál věnovaný hitovkám, které Kuba Urban rozhodně v průběhu plavby zahraje. Předpověď počasí slibuje příjemné tropy, které jen podtrhnou výtečnou atmosféru.


   

  Už párkrát jsem dostal otázku, jakou píseň mám nejraději. Vždycky když musím podstoupit tuhle Sophiinu volbu a říct jeden song, výběr padne na Let U Go. Produkce Andrého Tannebergera mě podstatně ovlivnila v mládí a formovala můj zájem o taneční hudbu. Navíc singl vyšel v době, kdy byla taneční scéna na vrcholu a mám na přelom milénia jenom ty nejkrásnější hudební vzpomínky. Když pak spojíte všechny tyhle esence dohromady, vyjde z toho song, na který bych asi nikdy v žádném důležitém setu nezapomněl.

  Jakub Urban

  Patrně jeden z nejproslavenějších producentů konce devadesátých let, Andre Tanneberger, nastartoval svou tvůrčí kariéru roku 1993 díky projektu Sequential One. V něm se podílel kupříkladu na debutovém singlu “Let Me Hear You”. Postupem času se Andre separoval a vybral pro sebe pseudonym ATB, pod nímž stvořil svůj debutový hit “9PM (Till I Come)”. Track rozdrtil mnoho světových hitparádových žebříčků a s příchodem prvního alba “Movin’ Melodies” se dostal do podvědomí trancových fanoušků.

  Následovala celá řada dalších alb, z kterých stojí za zmínku páté v pořadí – “No Silence” z roku 2004 z něhož pochází skladba “Ecstasy”. Osmé album v pořadí, “Distant Earth”, obsahuje i track “Apollo Road”, jehož videoklip se natáčel v průběhu historicky první TranceFusion v Praze. Dosud poslední (v pořadí deváté) studiové album nabízí kromě dnes veřejností oblíbených trouse hitovek i track “When It Ends It Starts Again”, která mnohým posluchačům připomíná ATBho starší tvorbu. Dnes je Andre velmi žádaným djem na populárních trance eventech.

  FB Událost akce: https://www.facebook.com/events/1110013712348924/
  FB Pořadatele: https://www.facebook.com/RiverpartyCZ

  Datum a čas: 4. 7. 2015, 18:00 – 22:00
  Místo: Praha, Rašínovo nábřeží, Parník Tyrš
  Vstupenky: 200 Kč, prodej před akcí přímo u vstupu na Parníku Tyrš (zhruba půl hodiny před časem vyplutí)

  DANCE SHOW – NEJÚŽASNĚJŠÍ PLAVBA LÉTA!

  Napsat komentář

  Informace

  01. 07. 2015, 14:54


 • Nejnovější příspěvky

 •