• DANCE SHOW Speciál 1/3: ABOVE & BEYOND – We’re All We Need

  Za necelý měsíc nás čeká dlouho očekávaná plavba s názvem “Dance Show – nejúžasnější plavba léta!”. Jedná se o čtyři hodiny nejšťavnatějších hudebních kousků poskládané z bohatého výběru tanečních hudebních žánrů. Hlavním mužem celé akce je někdejší legenda Dance Radia a současný moderátor Radia City, Jakub Urban. Právě pod jeho takotvkou se budete vlnit na parketu Parníku Tyrš právě vy, kteří si nenecháte ujít tuto jedinečnou plavbu!

  A abyste měli o důvod víc 4. července 2015 dorazit na Rašínovo nábřeží, rozhodli jsme se pro vás ve spolupráci s Jakubem Urbanem připravit minispeciál, v kterém vám postupně odkryjeme tři songy, které na lodi rozhodně můžete očekávat, s Kubovým vlastním hodnocením a názorem. Pojďme na to!


   ABOVE & BEYOND – We’re All We Need /2015/

  Tohle trio pro mě osobně znamená strašně moc. Přesně vystihují můj hudební vkus. Díky časovému vytížení už neposlouchám žádné sety ani radioshow, kromě jejich Group Therapy. Navíc letošní desku We Are All We Need považuju za dokonale vybroušený drahokam přímo pro moje uši. Během plavby určitě nezazní jen jeden singl od nich, ale vzpomenu i na projekt Oceanlab a první album Tri-State. Above & Beyond pro mě zkrátka nejsou jen pěti minutová píseň, ale vyjadřují kus mého já, které bych rád v rámci setu předal i posluchačům.”

  Jakub Urban

  Kdo si dnes vzpomene například na melodické remixy pro Fragmu – “Everytime You Need Me”, královnu popu Madonnu – “What It Feels Like For a Girl”, či dávný projekt Armina van Buurena s názvem Perpetuous Dreamer a jeho velmi známý track “The Sound Of Goodbye”? Těm z vás, kteří nezabloudí v těchto trancových vodách jistě došlo, že remixy jmenovaných songů mají na svědomí právě angličtí Above & Beyond. Zmiňovaní zakladatelé uznávaného labelu Anjunabeats vydali v první polovině roku 2006 dlouho očekávané album Tri-State a ohlasy na něj byly velmi příznivé. Track “Air For Life” ve spolupráci s Andy Moorem ten rok dokonce vyhrál cenu “Best Underground Dance Track” během Miami Winter Music Conference a zároveň se stal trackem roku v radioshow A State Of Trance. Následovaly další úspěchy a světové zviditelnení této formace.

  Společně se zpěvačkou Justine Suissa utvořili na počátku století legendární formaci OceanLab, jejich hity “On A Good Day (Metropolis)”, “Lonely Girl” a nebo doposud jediné album tohoto projektu, Sirens of the Sea, tvoří nedílnou součást klasického trancu.

  V červenci roku 2010 bylo na řadě vydání druhého studiového alba s názvem “Group Therapy”. Osahuje například songy s vokály Richarda Bedforda – “Sun & Moon” a “Thing Called Love”, jež přinesly mnoho kladných ohlasů. Původní radioshow Trance Around The World byla ke konci roku 2012 ukončena, v zápětí ji nahradila show Group Therapy Radio. Above & Beyond si také zahráli svůj set na řadě významných hudebních akcích, jakými jsou například Ultra Music Festival, Electric Forest nebo Tommorowland. Na počátku tohoto roku vydali album We Are All We Need.

  FB Událost akce: https://www.facebook.com/events/1110013712348924/
  FB Pořadatele: https://www.facebook.com/RiverpartyCZ

  Datum a čas: 4. 7. 2015, 18:00 – 22:00
  Místo: Praha, Rašínovo nábřeží, Parník Tyrš
  Vstupenky: 200 Kč, prodej před akcí přímo u vstupu na Parníku Tyrš (zhruba půl hodiny před časem vyplutí)

   DANCE SHOW – NEJÚŽASNĚJŠÍ PLAVBA LÉTA!

  Napsat komentář

  Komentáře

  1. Profilový obrázek

   Adam

   Červen 9, 2015 v 5:32 pm

   Určitě se stavím, bude to super 🙂

   Odpovědět

  Informace

  09. 06. 2015, 14:33


 • Nejnovější příspěvky

 •