• Dash Berlin dnes představil nový klip “Disarm Yourself” s Emmou Hewitt

  Dash Berlin dlouho napínal a nový singl, který je dlouho avizovaný si nechával v šuplíku. Dnes ovšem nastal den D a singl byl konečně představen a to i s videoklipem.

  Novinková věc má název “Disarm Yourself” a po mega úspěchu hitu “Waiting” si Dash opět do své novinky pozval úžasnou vokálistku Emmu Hewitt, která tracku dodala svůj krásný hlas. Nutno zmínit, že pokud vás tahle věc nadchne, tak budete mít možnost si ji poslechnout naživo. Už 30. dubna se uskuteční akce s názvem Trancefusion (více info zde), kde kromě Dash Berlina budete moci vidět také další zvučná jména trance scény, jako například ATB, Cosmic Gate, Sean Tyas, Roger Shah, First State a další. Jako exkluzivní host vystoupí také zmiňovaná vokálistka Emma Hewitt, takže se dá předpokládat, že jak novinkový, tak starší počin, obohacen jejím vokálem si určitě budete moci poslechnout.

  Teď zpátky k videoklipu. Ten měl premiéru dnes na youtube kanálu Armada music. Uvidíte v něm hlavně Emmu Hewitt a zajímavě sestříhaný počin z různých vystoupení. Podívat se na klip můžete s námi:

  Napsat komentář

  Informace

  24. 01. 2011, 18:05


 • Nejnovější příspěvky

 •