• Dash Berlin dokončuje příběh v novince “World Falls Apart” s Jonathanem Mendelsohnem

  Stále populárnější Dash Berlin má za sebou velmi úspěšný rok. V minulém roce vydal několik velmi zásadních singlů, ať už jde o úžasnou vokálovku “Disarm Yourself” s Emmou Hewitt, velký party hit “Apollo Road“, ve kterém se přidal také mistr ATB a nebo jeho zatím poslední počin s otevřeným koncem. Tento příběh se už uzavře. A jak? Je tu novinka, která nám to objasní.

  Zatím poslední vokálovka od Dashe se jmenovala “Better Half Of Me” a o vokál se postaral stále častěji využívaný vokálista Jonathan Mendelsohn. Této skladby se ujalo také velké množství remixérů. O nejvýraznější se postaral asi Alex M.O.R.P.H. nebo Shogun. Pokud jste viděli klip k této skladbě, tak vám jistě v hlavě zůstalo, že nebyl tak úplně kompletní, protože končil slovy “To Be Continued”.

  To ovšem teď už nebude pravda. Na světě je totiž pokračování. Dnes měl premiéru Dash Berlinův nový singl, ten se jmenuje “World Falls Apart” a jako správné pokračování musel i tento singl nazpívat Jonathan Mendelsohn. Singl měl premiéru dnes v Arminově radioshow “A State of Trance” krátce po osmé hodině večerní. Klip měl premiéru dnes ve 22:00 našeho času, tedy přesně po odvysílání Arminovi radioshow. Jak celý příběh dopadne? Na to se teď můžete podívat s námi v exkluzivní premiéře.

  Napsat komentář

  Informace

  26. 01. 2012, 22:00


 • Nejnovější příspěvky

 •