• Dash Berlin představil nový klip “Better Half of Me” s Jonathanem Mendelsohnem

  Dash Berlin je stále více populárnější DJ, který dokáže udělat skutečně velké hity. Jeho poslední megahit “Disarm Yourself” s vokálem Emmy Hewitt toho byl důkazem. Jinak tomu není ani s současném velkém hitu “Apollo Road“, na který si ho přizval ATB. Teď Dash zaútočí na posluchače opět s novinkou, která je také velmi chytlavá.

  Novinka má název “Better Half of Me” a opět to není věc, u které něco nechal Dash Berlin náhodě. Přizval si totiž na vokál Jonathana Mendelsohna, velké vokálové jméno, které můžete znát ze spoluprácí s interprety, jako jsou Marco V, Laidback Luke nebo třeba Nic Chagall. Nutno podotknout, že zatvrzelým fanouškům trancu se tato novinka vůbec nelíbí, protože je to podle nich věc, která pomalu míří už spíše k popu. Možná na tom je trochu i něco pravdy, ale nutno podotknout, že Dash dokáže udělat některé hity tak chytlavé, že je z hlavy prostě nedostanete a tohle je věc, kterou mu snadno odpustíte.

  Klip ke zmiňované novince měl premiéru dnes, podívat se na něj můžete s námi a nechat se unášet hlasem skvělého vokálisty a dobře odvedené práce Dash Berlina. Klip je nečekaně akční, většinou v klipu uvidíte pouze pár záběrů z vystoupení a pohled na hlavní interprety. Tady tomu tak není, Dashe uvidíte jako velkého drsňáka s pistolí, tento povedený a propracovaný klip můžete vidět nyní s námi.

  Napsat komentář

  Informace

  21. 07. 2011, 22:00


 • Nejnovější příspěvky

 •