• David Guetta opět útočí na světové hitparády

  Asi nejskloňovanější jméno součastnosti – francouzský DJ David Guetta, přichází s novinkou. Vlastně né jednou. Naposledy zazářil s hvězdným spojením Fergie, LMFAO a Chrise Willise ve skladbě, která se v Čechách stává stále populárnější – Gettin’ Over You. Celý svět by zajímalo, kdy a zdali vůbec David Guetta odpočívá, protože toho stíhá neuvěřitelně moc. Rok 2010 se přehoupl přes svou půlku, ale David Guetta stihl za těchto sedm měsíců produkovat pro Estelle, Kelly Rowland, Kelis, Akona, Lumidee, Bruno Marse, Will.I.Ama, Nicole Scherzinger, Ne-Yo nebo Taio Cruze. A to ještě stihl vydat dvě pecky vlastní – Memories a Gettin’ Over You z veleúspěšné desky One Love.

  Již zmíněná Kelly Rowland se dříve proslavila jako členka skupiny Destiny’s Child, odkud pochází i Beyoncé. Sama Kelly zatím moc úspěchů neposbírala. Zatím její nejlepší song Stole se dostal v roce 2002 na dvojku v rámci britské hitparády. Zato je velmi úspěšná ve spoluprácích. Megahit vytvořila s rapperem Nellym v roce 2002 a to pecku Dilemma, která oslnila celý svět. O sedm let později zazářila po boku právě Davida Guetty, kterému vypomohla na summerhitu When Love Takes Over. Teď Kelly doufá v obdobný úspěch s novou skladbou Commander z připravovaného alba. Na tomto songu jí hudebně vypomohl také David Guetta a zatím oba vyčkávají na letošní úspěch s touto skladbou.

  Další, komu David Guetta pomáhá na nové desce The Only One je americký rapper Flo Rida. Flo Rida má na kontě pár významných pecek, za zmínku stojí Low z roku 2007 nebo Right Round z loňska, kam si pozval tehdy neznámou Ke$hu a otevřel ji dveře do showbussinessu. Teď je Flo Rida zpátky s novým hitem Club Can’t Handle Me, což je také ústřední melodie k 3D pokračování filmu Step Up (Let’s Dance).

  Napsat komentář

  Informace

  19. 07. 2010, 11:49


 • Nejnovější příspěvky

 •