• David Guetta vypustil klip k novince “Where Them Girls”

  David Guetta je v současnosti jeden z předních komerčních DJů, kterého vyhledává čím dál více interpretů. Po Snoop Doggovi, kterému Guetta upravil jeho hit “Sweat” tu máme nový kousek, který už nějaký čás běhá éterem a dnes proběhla k této novince také premiéra videoklipu.

  Nový hit avizuje nové album, které Guetta vydá na konci prázdnin. Konkrétně je jeho vydání stanoveno na 29. srpna a bude se jmenovat “Nothing but the Beat“. Nové album bude následovníkem 2 roky staré desky “One Love“, která se dostala do prodejních žebříčků po celém světě hodně vysoko, takže se dá předpokládat podobný úspěch i u novinky, která bude mít opět mnoho zajímavých hostů. Jinak tomu není ani v novince, která má název “Where Them Girls“. V té se jako hostující objevuje osvědčený Flo Rida a také stále populárnější zpěvačka Nicki Minaj.

  S jistotou se dá předpokládat, že tento hit bude aspirant na letošní velký letní hit, který budou rádia rotovat pořád dokola, tak se na to připravte a podívejte se na premiéru klipu, která dnes proběhla.

  Napsat komentář

  Informace

  28. 06. 2011, 16:10


 • Nejnovější příspěvky

 •