• Druhá klubová edice Trancefusion v nové Mecce a na dvou stage už v říjnu!

  Po velkém úspěchu první speciální klubové edice Trancefusion, se BTL Agency rozhodla pro pravidelné opakování a oznamuje její druhé pokračování. Tentokrát se tato klubovka stěhuje do nově otevřeného a zrekonstruovaného klubu Mecca v Holešovicích. Návštěvníci se už 27.10.2012 mohou těšit na podstatně zvětšenou kapacitu klubu, novou brilantní akustiku se zvukovým systémem Function One, velký světelný park a hlavně na dvě patra, kde budou umístěny 2 stage!

  Ta hlavní TRANCE STAGE bude umístěna samozřejmě v hlavním největším sále klubu a line up slibuje opravdovou klubovou lahůdku! Po dlouhých letech se do Prahy vrátí DJ a producent z Dánska DANIEL KANDI, který je právem považován již za legendu mezi trance DJs. Druhým zahraničním hostem na main stage bude uhrančivý DJ a producent z Holandska a současná stoupající světová hvězda UMMET OZCAN, který si před rokem právem podmanil české fanoušky. Další hvězdou této noci bude nejvýznačnější domácí trance veličina a miláček místních fanoušků, sice drobná ale o to energetičtější dáma LayDee Jane! O nemalý support těchto třech velkých jmen se postarají Thomas Coastline, který každý týden připravuje Trancefusion Night na Danceradiu a dále mladý talentovaný DJ Spark 7.

  Trancefusion přinese pro tuto edici novinku v podobě HARD STAGE. Ta bude umístěna v suterénních prostorách klubu Mecca a protagonisty této stage budou DANNY V z Polska a domácí barvy zde budou hájit Revolt a George Crusher.

  Takže nezapomeňte! 27.10.2012 v Clubu Mecca a ta nejlepší klubová párty!

  Vstup pouze od 18ti let.

  Klasická vstupenka – první vlna 300 ks za 330 Kč, dále pak 390 Kč, a 450 Kč na místě

  GOLDEN VIP 690 Kč v předprodeji a 890 Kč na místě

  DIAMOND VIP 1790 Kč v předprodeji a 1890 Kč na místě. DIAMOND VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumací na baru.

  Přímý link na předprodej www.ticketstream.cz/trancefusion nebo objednávejte na čísle 734 538 699. Vstupenky na dobírku objednávejte na tickets@trancefusion.cz, poplatek 84,- Kč.

  Napsat komentář

  Informace

  25. 07. 2012, 15:05


 • Nejnovější příspěvky

 •