• Example se hlásí s novým singlem Take Me As I Am z čerstvého alba

  Elliot Gleave, který se už delší dobou schovává za jednoduchým pseudonymem Example, o sobě dává opět vědět. Tenhle sympaťák s Británie ukázal světu, že má rozhodně co nabídnout a před pár dny dokončil své nové album. Z něj nám představuje další singl, který je opět o něco svižnější.

  Example rád slovíčkaří, možná také proto se jmenuje jeho nové album “Live Life Living“. Tato v pořadí pátá studiová deska je skutečně velmi čerstvé zboží, protože vyšla 7. července 2014. Deska nabízí celkem dvanáct nových skladeb a oproti předchozím deskám je označována recenzemi spíše za průměrnou. Ostatně to už naznačovala trojice prvních singlů “All the Wrong Places“, “Kids Again” a “One More Day (Stay With Me)“, jelikož šlo o takové nevýrazné popové počiny, kterých je na desce docela dost a z nějakého důvodu patří často k srdcovkám Exampla. Tentokrát ale nemusíte znechuceně překlikávat, jako čtvrtý singl byla totiž vybrána úderná pecka s názvem “Take Me As I Am“, ta patří k jednomu z nejlepších počinů na nové desce, ne-li k tomu úplně nejlepšímu. Vše dobarvuje relativně efektivně prostříhaný videoklip hozený do černobílého kabátu. Na výsledek se můžete nyní podívat i vy.

  Fanouškům ještě připomínáme, že Example zavítá na podzim také do Česka, konkrétně 3. října 2014 vystoupí v pražském klubu Sasazu. Vstupenky jsou již v předprodeji a první vlna lístků se dokonce už vyprodala.

   

  Napsat komentář

  Informace

  13. 07. 2014, 19:53


 • Nejnovější příspěvky

 •