• Exkluzivně! Do Prahy se v říjnu vrátí Hurts

  Britská kapela Hurts se stala fenoménem, který svými hity získal mnoho fanoušků v podstatě přes noc. Jejich průlomový hit “Wonderful Life” je věc, na kterou se asi dlouho nezapomene a jelikož je o ně neskutečný zájem, kapela se rozhodla, že se opět vrátí do Čech, aby opět předvedla jejich debutové album “Happiness” naživo.

  A to již potřetí za tento rok. Jejich první koncert proběhl 13. března v pražském Lucerna Music Baru, kde bylo zoufale vyprodáno a sehnat vstupenky bylo prakticky nemožné. Další možnost kapelu vidět se naskytla fanouškům festivalů, protože Hurts se objevili v roli headlinerů (pořád ještě máte šanci je stihnout, kapela vystupuje v sobotu 6. srpna) Sázava Festu. Právě tento festival prozradil úžasnou novinku o tom, že kapela Hurts se vrátí opět do Česka a to velmi brzo! Hurts vystoupí v Praze již 8. října a to ve Velkém sále Lucerny. O prodeji vstupenek a ceně se zatím nic neví, protože oficiálně zpráva ještě není venku a mohou se s ní kochat jen návštěvníci festivalu. Proto děkujeme za zprostředkování této fotky, která dokazuje, že nejde o pouhou kachnu. Hned, jak budou venku podrobnosti o ceně vstupenek a další detaily, tak vás budeme informovat. Prozatím se podařilo zjistit jen to, že koncert bude pořádat agentura D Smack U.

  Doplněno: Doplněno slibované info o vstupenkách. Lístky jsou v prodeji od 8. srpna 2011 za 790 ,- Kč s síti Ticketportal.

  Napsat komentář

  Informace

  05. 08. 2011, 12:00


 • Nejnovější příspěvky

 •