• Future Sound Of Egypt 400 se nakonec uskuteční v klubu Mecca

  Trance fanoušci v České republice a v blízkém okolí se nakonec mohou těšit na akci Future Sound Of Egypt 400, kterou už od jara tohoto roku slibovala BTL Agency. Vzhledem k tomu, že její ředitel, Zdeněk Masopust, zemřel před několika měsíci, nastaly agentuře problémy s pořádáním akce, kterou agentura nakonec nemohla uskutečnit v takové kvalitě, v jaké jsou její fanoušci zvyklí. Management Aly & Fila proto dlouhé dny a týdny diskutoval a řešil tuto nepříjemnou situaci s agenturou United Music, která v České republice pořádá například oblíbené Transmission, avšak nedobral se k žádnému finančně přijatelnému řešení. Twenty 4 Seven, kteří stojí za pořádáním FSOE, vzali věc na vlastní triko a Aly & Fila se v rámci solidarity vůči fanouškům a držitelům již zakoupených letenek a zarezervovaných hotelů, rozhodli, že se v klubu Mecca uskuteční malá náhrada jako Future Sound Of Egypt 400 Make Up Show, kde krom “Alíků” v exkluzivním TŘÍHODINOVÉM SETU vystoupí také polský Arctic Moon, a Slováci Driftmoon a ReOrder, kterým bude sekundovat český Thomas Coastline.

  Držitelé již zakoupených vstupenek na původní akci ve Fórum Karlín mohou žádat o vrácení svých peněz na e-mailové adrese refund@btl-agency.cz a to do 3.9.2015. Podle vyjádření Aly&Fila na Facebooku se však výplatní doba vstupenek nejspíše protáhne z důvodu nulových financí BTL Agency.

  28.8.2015
  Klub Mecca
  FUTURE SOUND OF EGYPT 400 MAKE UP SHOW
  Držitelé vstupenek ne původní akci FSOE ve Forum Karlín mají na akci vstup ZDARMA! (Stále však mohou žádat o vrácení vstupného u BTL Agency)
  Ti, kteří nejsou držiteli vstupenek na původní akci mohou zakoupit klasickou vstupenku za 290 Kč, nebo VIP za 490 Kč. Předprodej zde.

   

  Napsat komentář

  Informace

  19. 08. 2015, 16:23


 • Nejnovější příspěvky

 •