• Future Sound Of Egypt jede třístovku! Pojďte to oslavit!

  Trancoví fanoušci mají opět důvod jásat. Tento týden totiž slaví úspěšná radioshow Future Sound Of Egypt své třísté vydání! Show pečlivě každý týden připravují a míchají egyptští králové uplifting trance vůbec – Aly & Fila, kteří jsou rovněž zakladateli celosvětově proslulého labelu Future Sound Of Egypt, pod kterým vydávají své tracky i taková jména jako Arctic Moon, Bjorn Akesson, Woody van Eyden, či Neptune Project a mnoho dalších.

  Jako lahůdku si Alíci pro všechny své fandy připravili i několik eventů, právě ke zmiňovanému 300. vydání jejich radioshow. Do celkem šesti měst přivezou sebou i nespočet dalších talentovaných trancových producentů. I Praha má tu čest přivítat 30.srpna v klubu SaSaZu tuto jedinečnou párty plnou tvrdých beatů a impozantních melodií.

  Do České republiky přijede zahrát také výborný polský producent a remixér Arctic Moon, jehož popularita stále více roste. Jeho tvorba je plná euforických melodií, propracovaných téměř k dokonalosti. Loni vydal hitovku “Starship Over Alice”, která několikrát zazněla i v radioshow Armina van Buurena – A State Of Trance. To jemu zremixoval singl Coming Home z alba Mirage do upliftové podoby. “Na triku” má také remix pro “Hole In The Sky” norského dje Tonny Nesse a nedávno na svém Soundcloudu vypuštěný remix hitovky “Miss Atomic Bomb” americké rockové skupiny The Killers.

  Na lineupu se vyskytuje rovněž i dublinský rodák Bryan Kearney, který v lednu uhnětl na labelu Perfecto chytlavý melodický kus s progresivním nádechem “The Nettle”. Vydal také remix pro “Please” producenta Solarstone. Za svou více než desetiletou kariéru má za sebou spolupráce s lidmi jako John O’Callaghan, nebo Full Tilt a vydal také remixy pro Above & Beyond singlu “No One On Earth”, “Serenity” Armina van Buurena a spousty dalších tracků.

  Chybět nesmí ani druhé egyptské duo, které kráčí ve stejném tempu jako jejich kolegové Aly & Fila, a se kterými společnými silami dali dohromady hymnu k 300. vydání Future Sound Of Egypt s názvem “The Journey (FSOE 300 Anthem)”, která vyjde co nevidět. Řeč je o dvojce Fady & Mina. Produkovat začli před čtyřmi lety, kdy label Omerta Records vydal jejich první track “Aviation”. Jejich jarním počinem je také track “NinJa”.

  Méně známým jménem může být egyptský mladík Mohamed Ragab. Roku 2009 se podepsal labelu FSOE, čímž nastartoval svou kariéru. Úspěšně zremixoval rumunskému Suncatcherovi a slovenskému Pizz@dox track “Remember The Youthful Years”, stejně jako se podílel na remixu singlu FKN a Jahaloy “Tonight (Take Me Away)” s dalším egyptským producentem pod pseudonymem Brave.

  Dalším producentem je holanďan Sied van Riel, mající za sebou velou řadu releasů singlů a vydaných remixů. Za zmínku stojí zejména melodický track “Crossroads”, progresivní singl “Tunnel Vision”, či letošní remix k tracku Alexe M.O.R.P.H.a – “Sucker Punch” z remixového alba Prime Mover – The Remixes.

  Posledním “do party” je talentovaný český producent Tomáš Malina, vystupující jako Thomas Coastline. Singly jako “After Hour”, “Eliminate”, či “Kill My Skill” mluví jasně za to, že i v českých končinách máme kvalitní trance producenty.

  Třešničkou na dortu je i to, že všechny eventy si budou moci vychutnat i ti, kteří z jakýchkoli důvodů nemohou být přímo na akci. Na webu www.futuresoundofegypt.com totiž poběží živý stream z akce, doplněn o příspěvky na Twitteru, či fotky na Instagramu přímo z akce. Máme se tedy jistě na co těšit!

  FSOE 300 Prague

  Napsat komentář

  Informace

  05. 08. 2013, 20:37


 • Nejnovější příspěvky

 •