• Hurts vydávají již pátý singl “Blood, Tears & Gold”, podívejte se na klip

  Britská kapela Hurts se těší obrovské popularitě a v Česku se této dvojici také očividně velmi líbí. Kapela u nás stihla za své působení vystoupit již třikrát za tento rok. Naposledy tomu bylo týden zpátky, tedy 8. října, kdy hráli pro vyprodanou Lucernu. Hurts pro nás mají nový klip.

  Debut kapely Hurts s názvem “Happiness” už je doslova vyždímaný, ale přesto z něj přichází další singl. Nicméně Hurts svůj debut alespoň oprašují v podobě deluxe verze, která vyjde 31. řijna a bude doplněna také o DVD. Deluxe edice obsahuje nejen všechny studiové skladby Hurts, ale i živé verze skladeb “Happiness” a “Confide in Me“, včetně sváteční “All I Want for Christmas is New Year’s Day“, která byla doposud k dispozici pouze na 7”. Na DVD pak najdeme kompletní záznam jednoho z největších letních show Hurts z Berlína – Zitadelle Spandau. Záznam se pořizoval na 16 kamer a Hurts vystoupili před 8000 návštěvníky. Koncert byl v přímém přenosu také streamován přes profil kapely na Facebooku.

  Jako další, v pořadí již pátý singl, si kapela vybrala “Blood, Tears & Gold“, k tomuto počinu je na světě také videoklip, který se nese v obvyklém duchu kapely Hurts. Podívat se na něj můžete s námi.

  Napsat komentář

  Informace

  15. 10. 2011, 23:05


 • Nejnovější příspěvky

 •