• Hurts z nové desky představují druhý singl Blind

  Britská kapela Hurts má teprve pár dnů starou desku, která opět sklízí velmi pozitivní ohlasy. Ostatně ani naše recenze neměla moc výhrad. Pilotní singl už začíná slušně zaostávat, tak už bylo na čase představit další.

  Nová, v pořadí druhá studiová deska kapely Hurts, nese název “Exile” a vyšla před necelým měsícem, konkrétně 8. března 2013. Následuje veleúspěšné debutové album “Happiness“, které vystřelilo kapelu po bok toho nejlepšího, co v Británii vzniklo. Po pilotním singlu “Miracle” tu máme druhou volbu, která padla na skladbu s názvem “Blind“. Ke skladbě byl představen také videoklip, v něm si hlavní roli střihnul zpěvák Theo po boku s velmi jedinečnou blonďatou nevěstou. Samozřejmě jde opět o lehce melancholickou podívanou s pár scénami, které možná některé šokují, rukopis Hurts v tom ale zajisté najdete.

  Příznivcům téhle britské dvojky ještě připomeneme, že po březnovém koncertu se vrátí do Prahy opět v listopadu, tentokrát poprvé na velký halový koncert v pražské Incheba Areně.

  Napsat komentář

  Informace

  04. 04. 2013, 11:31


 • Nejnovější příspěvky

 •