• Hurts zveřejnili klip k melancholickém singlu Somebody to Die For

  Hvězda britská dvojice Hurts roste a roste. Jejich jedinečný a lehce depresivní styl, si oblíbilo miliony lidí. Po úspěšném evropském turné, které bylo ve většině zemí vyprodáno prakticky během pár dnů, se můžou fanoušci těšit na pokračování, ve kterém se počítá i s Českem. Nyní se ale už pojďme podívat na novinku, kterou pánové pro své fanoušky připravují.

  Vypravíme se na druhé studiové album “Exile“, které vyšlo letos v březnu. To už nám nabídlo dva singly (Miracle a Blind), nyní tu máme třetího zástupce. Skladba, která je mezi fanoušky považována za tu úplně nejoblíběnější, zároveň také dost depresivní. Název “Somebody to Die For” je toho jasným důkazem. Vše podbarvuje originální klip, na který jsou oba pánové se svou image skuteční odborníci.

  Fanouškům připomínáme, že Hurts vystoupí v Praze na podzim. Konkrétně 8. listopadu 2013 v pražské Incheba Aréně. Půjde o první vystoupení v Česku, které nebude v klubu nebo na festivalu, ale halové. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro za 820 Kč.

   

  Napsat komentář

  Informace

  24. 06. 2013, 11:43


 • Nejnovější příspěvky

 •