• Hurts zveřejnili klip k novince Miracle, nová deska bude už v březnu

  Když kapela Hurts vydala svoje debutové album, všichni z něj byli velmi mile překvapeni. Podaří se jim stejně i s novou deskou? Vypadá to, že tohle britské duo rozhodně nezklame.

  Druhá deska už nám klepe na dveře. Placka s názvem “Exile” vyjde už 11. března 2013. Album je včetně textů i produkce jen a jen práce Hurts, takže žádné zásahy dalších osob nečekejte. Při výběru prvního singlu padla volba na sklabdu s názvem “Miracle“. Ten si budete moct pořídit až 10. března, tedy den před vydáním desky. Než ale vyrazíte na nákup, tak se můžete podívat na videoklip, který měl premiéru. Co k němu říct? Klasická záležitost z dílny Hurts s temnější atmosférou a velmi sympatickou melodií. Fanoušci jistě nebudou zklamaní.

  Pro příznivce dodáme ještě tolik, že i Hurts budou v Česku. Stane se tak 28. března 2013 v pražském Lucerna Music Baru. Pokud ale nemáte lístek, tak si buď hodně připlatíte u překupníků nebo máte smůlu, protože je zoufale vyprodáno. Situace není lepší ani jinde po světě, protože vyprodáno hlásí většina Evropy. Bude to asi tím, že kapela dává přednost menším klubům, kde má kontakt s publikem než velké a neosobní hale.

   

  Napsat komentář

  Informace

  04. 02. 2013, 10:45


 • Nejnovější příspěvky

 •