• Inna je stále sexy i v novém klipu k Un Momento

  Na září letošního roku Inna přichystala druhou desku. Z desky I am the Club Rocker už do světa poslala singly Sun is Up a Club Rocker.

  Oba předchozí singly se v Čechách dostaly poměrně vysoko v hitparádách, ale předchozí úspěchy hitů Hot nebo Deja Vu nepřekonaly. Proto narychlo Inna vydává skladbu Un Momento. Skladba měla sice premiéru už v září loňského roku, ale pro letošní léto Inna připravila videoklip i novou verzi singlu. Je to její první španělsky zpívaný song.

  Po ukázce klipu tu máme konečně video v plné verzi. V něm zas uvidíte Innu, jak se nakrucuje a předvádí své sexy křivky. Navíc při pohledu na naše léto se můžete podívat na nejeden záběr, který budete zpěvačce závidět.

  Napsat komentář

  Komentáře

  1. David Kováč

   Září 21, 2015 v 10:34 am

   Je úžasná miluju jí ne jen jako holku že je nádherná ale i jako zpěvačku. Je to další sexy kočička jako byla v 80 letech Sandra a taky zároveň s těmito dvěma září taky nádherná a sexy rumunská zpěvačka Inna. Co mají společné ty 3? Styl hudby i obékání a sexy. Co mají dalšího společné Sandra Lauer Cretu a Scheryl Cole? Obě sou z NDR

   Odpovědět
  2. David Kováč

   Září 21, 2015 v 10:39 am

   pardon dnes už ne z NDR ale zkrátka z Německa

   Odpovědět

  Informace

  10. 08. 2011, 10:05


 • Nejnovější příspěvky

 • loading…


 •