• Inna je stále sexy i v novém klipu k Un Momento

  Na září letošního roku Inna přichystala druhou desku. Z desky I am the Club Rocker už do světa poslala singly Sun is Up a Club Rocker.

  Oba předchozí singly se v Čechách dostaly poměrně vysoko v hitparádách, ale předchozí úspěchy hitů Hot nebo Deja Vu nepřekonaly. Proto narychlo Inna vydává skladbu Un Momento. Skladba měla sice premiéru už v září loňského roku, ale pro letošní léto Inna připravila videoklip i novou verzi singlu. Je to její první španělsky zpívaný song.

  Po ukázce klipu tu máme konečně video v plné verzi. V něm zas uvidíte Innu, jak se nakrucuje a předvádí své sexy křivky. Navíc při pohledu na naše léto se můžete podívat na nejeden záběr, který budete zpěvačce závidět.

  Napsat komentář

  Komentáře

  1. Profilový obrázek

   David Kováč

   Září 21, 2015 v 10:34 am

   Je úžasná miluju jí ne jen jako holku že je nádherná ale i jako zpěvačku. Je to další sexy kočička jako byla v 80 letech Sandra a taky zároveň s těmito dvěma září taky nádherná a sexy rumunská zpěvačka Inna. Co mají společné ty 3? Styl hudby i obékání a sexy. Co mají dalšího společné Sandra Lauer Cretu a Scheryl Cole? Obě sou z NDR

   Odpovědět
  2. Profilový obrázek

   David Kováč

   Září 21, 2015 v 10:39 am

   pardon dnes už ne z NDR ale zkrátka z Německa

   Odpovědět

  Informace

  10. 08. 2011, 10:05


 • Nejnovější příspěvky

 •