• Karnevalový parník Zlaté Prahy s Lubošem Novákem

  Chcete zažít skutečně originální party na Vltavě s tou nejlepší taneční muzikou? Pak pro vás máme jeden velmi dobrý tip. Vyražte na oblíbený parník Rádia Zlatá Praha, který opět vyplouvá a vy si na něm můžete užít nejlepší dávku taneční muziky a jako bonus se kochat krásným pohledem na Prahu z vody. Přijďte si pro jedinečný zážitek a oslavit příchod léta!

  Rádio Zlatá Praha je znovu v akci a vy se můžete těšit na další z řady velkých akcí na Vltavě. Po další, velmi úspěšné plavbě se vrací opět za hudební kormidlo mistr Luboš Novák, který tentokrát bude šéfovat KARNEVALOVÉ PLAVBĚ! Vaší fantazii se meze nekladou, co třeba kostým policajta, doktora, piráta, sestřičky nebo čarodějnice? Ať už vás zrovna napadne cokoliv, rozhodně doražte na tuto nestandartní plavbu a pořádně si to užijte. Vyplouváme již 13. července 2012 ve 20:00, jako vždy jde o parník Tyrš z Rašínova nábřeží (zastávka Palackého náměstí, poté stačí sejít na náplavku a zde už parník najdete bez problémů). Připravte se na úžasnou zlatopražskou noc plnou té nejlepší a nejnovější taneční muziky!!

  A kolik taková párty na Vltavě stojí? Pouhých 150,- Kč! Prodej vstupenek probíhá před plavbou a návrat zpátky na břeh bývá před půlnocí. Takže sbalte všechny své kamarády a uvidíme se na palubě, kde panuje naprosto skvělá atmosféra. Tady prostě nesmíte chybět!

  Přidejte se k oficiální události akce na facebooku

  Napsat komentář

  Informace

  12. 07. 2012, 21:09


 • Nejnovější příspěvky

 •