• Katy Perry uvádí klipovou podobu svého snu

  Kalifornská rodačka Katy Perry si ve svém novém klipu splnila sen z mládí. Ve videu dovádí a užívá skvělé párty a hlavně letní lásku s opáleným svalovcem.

  Žhavý snímek, který měl premiéru před několika hodinami, patří k stejnojmennému singlu “Teenage Dream” z druhé studiovky zpěvačky. Ta se objeví v obchodech už do 14 dnů a to konkrétně 30. srpna. Pilotní megahit “California Gurls” svůj úkol: nalákat co nejvíce na albovou novinku “Teenage Dream“, splnil bezpochyby na výbornou. Dosáhl v jedenácti státech prvního místa, kde se nedostal úplně na vrchol, tak minimálně do Top 20 nejprodávanějších či nejhranějších songů se došplhal.

  Katy Perry se mimo zpívání a herectví věnuje také moderování. Za zmínku určitě stojí nedávné ceny Teen Choice, kde představila naživo kromě starších písní také tři novinky z nové desky. Zpěvačka odhalila po dvou oficiálních singlech další dvě promo novinky, na iTunes si můžete koupit “Not Like The Movies” společně s “Circle The Drain“, pokud tedy nevydržíte na celé album. Na klip se podívejte zde:

  Napsat komentář

  Informace

  10. 08. 2010, 21:53


 • Nejnovější příspěvky

 •