• Ke$ha 18.7.2013 (SaSaZu Prague)

  Americká zpěvačka Ke$ha se včera poprvé představila v Praze a show to byla vskutku gigantická. Celou show se pokoušel rozjet DJ Ondřej Vodný z Evropy 2, snažící se prosadit pod pseudonymem Ondray. ONdray rozhodně není DJ, který by vyprodával haly a zásoboval rádia vlastními skladbami. Důkazem toho je velmi nepovedeně vykradený singl Can’t Get You.

  Jako prvního předskokana Fource Entertainment zvolil slovenskou krásku Mistu. Mista, ačkoliv je ze Slovenska, má více příznivců v Čechách. Proslavila se peckami jako Rock It (United), Cash Out nebo Never Hide. Všechny včera zazněly. Poté následoval miláček především dívek Raego, který sice ještě nevydal žádné album, ale se svými klipy trhá na Youtube rekordy. Celou show zakončil tím, že se nechal unášet publikem.

  Poté začlo čekání na hlavní hvězdu. Nejdříve ho deset minut v kuse zaplňovala znělka Evropy 2 stále dokola. Poté se konečně začlo něco dít. Rozezněla se pecka Call Me Maybe od Carly Rae Jepsen. Ta konečně pořádně rozproudila publikum. Dále čekání na Ke$hu zpříjemňovaly klasické párty pecky jako třeba od Daft Punk nebo Black Eyed Peas.

  Zhruba asi po půl hodině začala pořádná show. Objevila se v celé své kráse v klasickém leopardím outfitu. Už ze začátku bylo jasné, že tento koncert rozhodně nebude o zpěvu. V první polovině Ke$ha v podstatě zpívala tak zhruba jen třetinu všech skladeb. Celou těžkou práci za ní odpracovaly dvě vokalistky. Společnost jí na pódiu dělali i bubeník, kytarista a tanečníci. Ke$ha na pódiu létala sem a tam a vyloženě si celou show užívala. A stejně tak i diváci. Zpěvačka během večera čtyřikrát vyměnila outfit.

  Velikou zajímavostí byl Santa Claus, starý pupkatý chlapík v tílku, který měl na hlavě santovskou čepici a vyměňoval Ke$he během koncertu mikrofony.

  Zazněly všechny veliké hity z desek Animal, Cannibal a Warrior. Zpěvačka překvapila tím, že občas přidala sólo na kytaře jako třeba u skladby We R Who We R. Celou show zakončila klasicky Die Young se sólem na bubny.

  Celá show byla prokládaná světelnými efekty, flitry a konfetami. Na scéně se objevilo i nafukovací auto, hroch, balón, nafukovací nohy nebo zpěvačky matka v přestrojení za penis. Nutno podotknout, že Ke$ha se třpytila na deset kilometrů dozadu a její show byla velmi originální. Na pódium si vyžádala české pivo Gambrinus, občas se napila a občas plivala po divácích.

  Celkový dojem byl více než dobrý. Každý, kdo šel na tento koncert, tak asi neočekával, že Ke$ha předvede mnoho pěveckého umění, ale spíše očekával show. To se tak stalo. Organizace ze strany Fource Entertainment byla více než dobrá. Velice skvělé spojení by byl společný koncert Ke$hy a LMFAO. Jejich pražská show byla totiž dost podobná.

  Napsat komentář

  Informace

  19. 07. 2013, 19:16


 • Nejnovější příspěvky

 •