• Ke$ha hází do placu další novinku “Blow” a v březnu vydá remixové album

  Velmi úspěšná zpěvačka Ke$ha se opět hlásí o slovo. Ještě ani nestihl pořádně vychladnout její poslední hit “We R Who We R” a už je tu další kousek, který už má také videoklip, který si dnes představíme, předtím se pojďme ještě podívat, co si pro nás tato půvabná zpěvačka přichystala.

  Nový singl pochází z EP “Cannibal“, které zpěvačka vydala 19. listopadu minulého roku. Aby ovšem neztrácela Ke$ha čas, tak už za necelý měsíc pro své fanoušky připravila novinku v podobě remixového alba. To ponese velmi obsáhlý název “I Am the Dance Commander + I Command You to Dance: The Remix Album“, vydání je naplánováno na 22. března a bude obsahovat remixy těch největších hitů, které od Ke$hy znáte.

  Dnes se ovšem vrátíme ještě na “kanibalovské” EP, ze kterého pochází novinka “Blow“, která je v pořadí druhým singlem z tohoto dodatku. Zpěvačka k novince vypustila konečně také videoklip. Bohužel, na youtube nám Ke$hu z důvodu regionu blokují, tak se musíme spolehnout na jiný zdroj, nicméně zpěvačka se v klipu opět vyřádila. Tančící jednorožci určitě dostanou každého.

  Napsat komentář

  Informace

  27. 02. 2011, 14:58


 • Nejnovější příspěvky

 •