• Ke$ha láme rekordy s hitem “Tik Tok”

  I když zpAmerický očekávaný objev roku 2010 electropopová zpěvačka Ke$ha pokořila rekord v hitparádě Billboard Hot 100 v USA. Jejího debutového songu “Tick Tock” se prodalo na internetu okolo neuvěřitelných 614.000 kusů, čímž předehnala taneční pecku “Just Dance” od Lady GaGa, kterou si legálně stáhlo na internetu 419.000 lidí.

  Píseň byla donedávna zapsána jako nejprodávanější skladba umělkyně za sedmidenní období, ale Ke$ha se zařadila místo Lady GaGa a “TiK ToK” bylo zaznamenáno za singl “Right Round” rapperského Flo Ridy, jež shodou okolností také přizval k této písničce. Jejich společnou singlovku si za sedm dní koupilo přes internet 636.000 lidí.

  I když zpěvačka vystupovala ve výše uvedené skladbě, tak za ní nedostala žádné peníze za svou práci. V komentáři k tomuto tématu sdělila New York Times: “Musíte být trpěliví, musíte dělat věci správně. Chcete-li být legitimní umělec, to je důležitější, co říct ne. Věděla jsem, že mě chce jen jako takové dovylepšení, mnoho v té písni nezpívám, tak to nepovažuji jako nějakou dřinu, za kterou bych musela dostat odměnu.”

  Napsat komentář

  Informace

  01. 01. 2010, 20:15


 • Nejnovější příspěvky

 •