• Ke$ha vystoupí v červenci v pražském Sasazu

  Nespoutaná zpěvačka a raperka Kesha ze Spojených států má 18. července namířeno v rámci svého evropského turné i do pražského klubu SaSaZu!

  Rodačka z Los Angeles si jde vždy pevně za svým cílem a vůbec se tím netají. Sama říká: „Prostě od dětství jsem si byla jistá, že chci být rock star a nikdo mě nezastaví.“ A tak to taky je. Za krátkou dobu své kariéry má na kontě už přes padesát nominací na prestižní hudební ceny a 14 jich proměnila. Tvrdě na sobě pracuje, skládá vlastní hudbu a má na svědomí i několik hitů pro své kolegyně, Britney Spears a Miley Cyrus.

  Keshe se odařilo prorazit v roce 2009, kdy se objevila na singlu Right Round rapera Flo Ridy a od té doby její hvězda slávy prudce stoupá. Její debutové album Animal se stalo ve Spojených státech jedničkou a s megahitem TiK ToK pokořila dosavadní rekord digitálního prodeje pro sólovou zpěvačku. Po úspěchu prvního singlu Die Young z aktuálního alba Warrior, právě teď kraluje českým i světovým hitparádám její nejnovější hit C’Mon.

  Její texty jsou často o party a pařbách. Kesha, či stylizovaně Ke$ha, se vůbec netají tím, že ji baví lidi šokovat, ale má i svou jemnější stránku. „Chci dělat hudbu, která bude mít vtip, bude provokovat, mít v sobě drzost. Chci, aby se lidi s mou hudbou cítili při poslechu spříznění,“ říká o své tvorbě.

  O její nekonečné energii a super hlasu se můžete přesvědčit sami naživo na jejím prvním koncertě v České republice: nenechte si ujít tuhle jízdu 18.7. v pražském klubu SaSaZu!
  Vstupenky v prodeji od středy 13.3. na Ticketpro.cz! Prvních 100 nakupujících získává levnější vstupenky za 890.- Kč
  Základní cena: 990.- Kč
  VIP: 2290.- Kč (VIP vstupenka obsahuje VIP vstup, VIP balkon a občerstvení na baru)
  Oficiální událost na Facebooku

   

  Napsat komentář

  Informace

  11. 03. 2013, 10:06


 • Nejnovější příspěvky

 •