• Klip plný asiatů, Armin van Buuren zveřejnil video k party tracku Ping Pong

  Armin van Buuren se poslední dobou nebojí experimentovat a zkouší nové a nové věci. Důkazem toho je bezesporu i jeho zatím poslední singlový počin, který si dnes představíme.

  Armin si rád hraje s různými zvuky, to už ostatně dokázal v roce 2012, kdy obstaral fotbalovou hymnu “We Are Here to Make Some Noise“. Nyní si opět hraje se sporty, tentokrát nikterak oficiálně, ale čistě z vlastní iniciativy. Vydal totiž novinku s názvem “Ping Pong” a přesně o tom vlastně celý track je. Původní verze zasahuje spíš do housovějších vod, skladba se ale dočkala už i několika diametrálně odlišných remixů. První obstarala modla psy tranceu, Simon Patterson, který tento track předělal doslova k nepoznání. To samé udělala také současná DJská jednička podle ankety DJ Mag, Hardwell, jehož verze je také úplně o něčem jiném. Další remixy se ještě chystají, nyní ale Armin zveřejnil videoklip ke své původní verzi. Asi nikoho nepřekvapí, o čem celý klip bude. Nebo snad někoho překvapí, že budete svědky tak trochu jiného ping pongového turnaje?

  Pro fanoušky Armina van Buurena ještě připomínáme, že v rámci svého tour Armin Only vystoupí 31. října 2014 Armin také v Česku. Konkrétně v ostravské ČEZ Aréně. Vstupenky jsou stále v předprodeji.

   

  Napsat komentář

  Informace

  03. 05. 2014, 12:33


 • Nejnovější příspěvky

 •