• Který song se stane letním hitem roku 2013?

  Léto už je za dveřmi a s ním i doba polehávání na pláži a užívání si tropických hodnot. K tomu kromě osvěžujících alkoholických nápojů neodmyslitelně patří osvěžující summer hity. Už bylo dost pomalých skladeb jako Impossible od Jamese Arthura, Just Give Me a Reason od Pink nebo Let Her Go od Passengera. Teď je na řadě spousta letních odrhovacích hitů. My jsme pro Vás sestavili žebříček těch nejpravděpobnějších. Jen připomeneme, že loni největším letním hitem bezpochyby byl Ego s Robertem Burianem a jejich Žijeme len raz. V předchozích letech třeba We No Speak Americano od Yolanda Be Cool nebo třeba Mr. Saxobeat od Alexandry Stan. A jak tomu bude letos?

  TIP č.1: Wankelmut & Emma Louise – My head is a jungle (summer hitem na 10%)

  Prvním naším typem je skladba od německého DJe Wankelmuta, který loni učaroval světu s remixem skladby Asafa Avidana – One Day/Reckoning Song. Na letos si přizval zpěvačku Emmu Louise a vznikla skladba My head is a jungle. Pravděpodobnost prosazení v českých rádií je 10%.

  TIP č.2: Wiz Khalifa & 2Chainz – We Own It (summer hitem na 20%)

  Druhým naším tipem je skladba We Own It od Wiz Khalify, která se objevila v novém pokračování Rychle a zběsile. Nutno podotknout, že skladba, která se objevila v 5.pokračováním Rychle a zběsila pobláznila celý svět před lety. Ano, bylo to Danza Kuduro od Dona Omara. Proto dáváme také šanci tomuto tracku od Wize. Na skladbě hostují 2Chainz.

  TIP č.3: Verona – Volnej pád (summer hitem na 30%)

  České duo Verona chystá nový singl Volnej pád. Na itunes by se měl objevit 10.6. a podle dostupných informací to bude opět veliký hit.

  TIP č.4: Carly Rae Jepsen – Take a picture (summer hitem na 40%)

  Carly Rae Jepsen má na kontě celosvětově nejúspěšnější skladbu loňského roku. Kdo by neznal Call me maybe. Letos předvedla skladbu novou. Nese název Take a picture. Není sice tak chytlavá jako Call Me Maybe, ale šanci na úspěch má. Za nás je to 40%.

  TIP č.5: Jennifer Lopez & Pitbull – Live It Up (summer hitem na 50%)

  I Jennifer Lopez má na svém kontě jeden velký summer hit. A to skladbu On The Floor před dvěma lety. Na té hostoval Pitbull a na té další Dance Again taky a na této nové taky. Pitbull je prostě všude, kam se Jennifer Lopez pohne. Těžko říct, jestli už to není spíše na obtíž. Skladba Live It Up ale potenciál má. Za nás padesát na padesát.

  TIP č.6: Wax – Rosana (summer hitem na 60%)

  Pobláznil už Německo, Rakousko a s pravděpobností 60% míří i na Česko. Řeč je o americkém rapperovi Waxovi, který zaujal s peckou Rosana, která je až příliš jednoduchá. Chytlavá pecka, vtipný videoklip se sexy herečkou. Tak to je na 60%.

   

  TIP č.7: Nightwork – 4,3,2,1 Tancuj (summer hitem na 70%)

  Na léto si česká skupina Nightwork připravila opravdu megahit. Jedná se o song 4,3,2,1 Tancuj a v současné době se natáčí videoklip, který určitě bude stát za to.

  TIP č.8: Khaled – C’est La Vie (summer hitem na 80%)

  Do letně naladěných českých rádií výrazně zasáhne i Alžířan, kterému je už 53 let. Skladba C’est La Vie vyšla sice už loni, ale to rádiím nevadí a budou do nás hustit tuto skladbu o 106. Produkoval ji Redone, který stojí za skladbami Akona nebo Lady Gaga. A je to taková klasická odrhovačka alá Bob Sinclar.

  TIP č.9: Fergie – A Little Party Never Killed Nobody (summer hitem na 90%)

  Ještě větší šance na úspěch má skladba americké Fergie, která se vrací na rok 2013 s novým singlem. Skladba A Little Party Never Killed Nobody vyšla na soundtracku Velký Gatsby a stojí za ní producent GoonRock. Má nádech dvacátých let a trochu připomíná We No Speak Americano, takže úspěch zaručen.

  SUMMER HITEM na 100%: Překvapení

  Tak už to bývá každý rok. Vždy se najde nějaká chytlavá skladba od absolutně neznámého interpreta, která poblázní celý svět. Loni to byl například Gusttavo Lima s Baladou. Tak se nechme překvapit, kdo to bude letos.

  Napsat komentář

  Informace

  25. 05. 2013, 18:12


 • Nejnovější příspěvky

 •