• Který song se stane letním hitem roku 2014?

  Léto už je skoro za dveřmi a Nejhudba Vám jako každý rok přináší přehled těch největších hitů, na které si v létě dát pozor. Některé z nich už můžete slýchat z rádia už dnes, některé budou okupovat první příčky hitparád až v létě.

  10. MÍSTO: JENNIFER LOPEZ – FIRST LOVE

  Jennifer Lopez vydá už v červnu svou další desku a už ní poslala do éteru pár skladeb. Jednou z nich je skladba First Love. Jennifer výrazně zabodovala v létě 2011 s peckou On The Floor. To, jestli First Love zopakuje velký úspěch je velmi nepravděpodobné, ale dejme tomu aspoň šanci.

  9. MÍSTO: DAVID GUETTA & SHOWTEK – BAD

  David Guetta je známý především tím, že jakoukoliv skladbu vydá, stane se z ní hit. Kdybychom chtěli vyjmenovat všechny jeho skladby, byli bychom je psali ještě hodně dlouho, stačí vyjmenovat When Love Takes Over, Love Is Gone, Titanium nebo nejnovější Shot Me Down. Ještě novější počin je jeho spojení se Showtek, skladba Bad.

  8. MÍSTO: SHAKIRA – DARE (LA LA LA)

  Máme se na co těšit. Letos je Mistrovství světa ve fotbale a ačkoliv se českého týmu vůbec netýká, hudební dramaturgové českých rádií fotbalové songy zbožňují. Vzpomeňme si na 4 roky starou skladbu Waka Waka. Její autorka, Shakira si připravila další bombu v podobě Dare (La La La). Tuto skladbu už několik týdnů můžete slýchat také v reklamě na Activii….a v létě určitě i ve všech českých rádiích.

  7. MÍSTO: PITBULL & JENNIFER LOPEZ – WE ARE ONE

  U fotbalu ještě chvíli zůstaneme a podíváme se na Pitbulla. Ten má na svědomí hlavní hymnu celého mistrovství a zhostil se to klasickou odrhovačkou. Pozval si do songu We Are One taky Jennifer Lopez.

  6. MÍSTO: KATY PERRY – BIRTHDAY

  Katy Perry aktuálně boduje s deskou Prism. Skladby Roar a Dark Horse se katapultovali na první příčky americké hitparády. Aktuálně se americká hitparáda připravuje na nápor se skladbou Birthday. Nedávno měl premiéru crazy videoklip, kde Katy Perry stvárnila snad všechny role.

  5. MÍSTO: BAKERMAT – VANDAAG

  Další místo patří Holanďanovi, který si řiká Bakermat. Svůj song Vandaag (One Day) vydal sice už v roce 2013, ale skladba aktuálně boduje v německy mluvících zemích, takže je velice pravděpodobné, že pohodová taneční skladba se saxofonem očaruje i česká rádia.

  4. MÍSTO: IGGY AZALEA & CHARLI XCX – FANCY

  Čtvrté místo patří drsné Australance Iggy Azalea. Sice vzhledem trochu připomíná Paris Hilton, ale rapper strčí do kapsy i Nicki Minaj. Do své skladby Fancy si pozvala Charli XCX, která hostovala v pecce I Love It, která vévodila loňskému létu.

  3. MÍSTO: CALVIN HARRIS – SUMMER

  Tak tohle je jasnačka. Aktuální jednička anglické hitparády – skladba Summer od Calvina Harrise. Už to má i v názvu a je zcela jasné, že na tuhle pecku se bude v létě pařit skoro nejvíc.

  2. MÍSTO: NICO & VINZ – AM I WRONG

  Podle nás se o největší senzaci letošního léta postará dvojka z Norska Nico & Vinz. Videoklip k písni Am I Wrong srší létem a natáčel se v Africe. Celá skladba má i trochu africký sound. Song sice není zrovna nejnovější, ale jak známe dramaturgy českých rádií, máme o letní hit postaráno.

  1.MÍSTO: ?????

  První místo už třetím rokem v této anketě nevyhlašujeme. A proč? Protože každým rokem nás překvapí nějaká skladba, kterou nelze ani předvídat. Buď to bude nějaký další Michael Telo, nebo se s něčím úchvatným vytasí Inna nebo někdo další z Rumunska

  Napsat komentář

  Informace

  04. 05. 2014, 18:24


 • Nejnovější příspěvky

 •