• Lady GaGa v listopadu zbourá pražskou 02 Arénu!

  Lady GaGa letos poprvé zavítá do České republiky! Koncert této popové princezny, která je známa svými extravagantními kostýmy, se v Praze odehraje 17. listopadu.

  Lady GaGa je bezpochyby jeden z největších fenoménů posledních let. Prodejnost jejich dvou řadových alb “The Fame” a “The Fame Monster” nedávno překročila hranici jedenácti a půl miliónů, a každá z dosavadních zastávek jejího turné je beznadějně vyprodaná. Její “Monster Ball Tour” již za pár dní poprvé zavítá i do Evropy, leč během května a června zde Lady GaGa odehraje pouze necelou dvacítku koncertů. Následně se opět vrátí do Ameriky, aby zde ve své šňůře pokračovala.

  Na základě ohromujícího úspěchu se Lady GaGa s “Monster Ball Tour” vrátí do Evropy letos na podzim a novou sérii koncertů odstartuje vyprodaným představením v Helsinkách dne 13. října. Druhá etapa turné slibuje podívanou, která posouvá hranice živého koncertu. Lady GaGa, jejíž koncerty mívají až divadelní atmosféru, slibuje svým fanouškům ještě o něco více, než to, co zažili během vzrušující první části turné. V rámci zmiňovaného turné Lady GaGa potvrdila koncert v České republice, kde zahraje ve středu 17. listopadu.

  Informace o pražském koncertu přichází s naprosto úžasným načasováním. Právě dnes Lady GaGa vydává album plné tanečních remixů s prostým názvem “The Remix”. Deska nabídne celých sedmnáct remixů od Lady GaGa, a to nejen k vydaným singlům, ale i skladbám z obou desek, které nejsou tak známé. Tato jedinečná kompilace totiž obsahuje i několik kousků, které vznikly pouze a jen z důvodů jejího vydání. Prestižní djové, remixéři či kolegové z branže brali možnost vytvoření těchto klubových remixů jako velkou poctu, a tak na albu najdeme taneční úpravy například od Alphabeat, Pet Shop Boys, Frankmuzik, Manhattan Clique nebo Robot To Mars.

  Druhým nosičem, kterým Lady GaGa od dnešního dne potěší své fanoušky, je speciální limitovaná edice aktuálního alba “The Fame Monster”. To dnes vychází na stylovém USB-klíči ve tvaru malé postavičky samotné zpěvačky. Kromě tracklistu zmiňované desky GaGa na tuto výjimečnou flaskhu, které je vyrobeno jen omezené množství, zařadila i devět z velké části raritních a doposud nevydaných remixů. Aby toho nebylo málo, poslední položkou tohoto nosiče jsou i všechny doposud natočené videoklipy, samozřejmě ve velmi kvalitním rozlišení a nezkrácených verzích.

  Vstupenky budou v prodeji od 10. května v cenových relacích 1390 – 2590 Kč.

  Napsat komentář

  Informace

  03. 05. 2010, 17:37


 • Nejnovější příspěvky

 •